ספירולינה – מזון העל שאסור לכם לפספס

ספירולינה – מזון העל שאסור לכם לפספס

האם חלמתם להיות אי פעם ספיידרמן? או איזה גיבור על אחר? בשביל להגשים את החלום הזה, אתם צריכים מזון של גיבורי על. מה הם אוכלים? ובכן, בכל מה שאתם אוכלים היום, סביר להניח שלפחות חלק מהתזונה שלכם נשענת על מאכלים עם ערך תזונתי נמוך.

מה זה אומר? זה אומר שלגוף אין הרבה מה לקחת מהאוכל הזה, המרכיבים שלו לא איכותיים ובמקרים שהגוף כן ייקח הוא יצבור אותם כשומן. 

הסיבה היא משום שמאכלים הללו עשירים בסוכרים, למעשה, אין לגוף מה לעשות עם כמות הסוכרים הזו, לכן, הוא יצבור את השאריות כשומן בגוף.

הכירו את הספירולינה, מזון על, בריא, קצת פחות טעים אבל עדיין, אסור לכם לפספס אותו. 

מה זה ספירולינה ולמה הוא יכול לשמש אתכם?

אולי אתם לא יודעים, אבל עולם הצמחים הכה את העולם בהלם, כאשר הסתבר איזה ערכים תזונתיים אדירים יש בצמחים מסוימים. מדובר על צמחים שהערכים התזונתיים עשויים להכפיל את המאכלים הכי בריאים שאתם מכירים, כמו למשל, שיבולת שועל. 

כאשר בכל מאכל סטנדרטי גם אם הוא בריא, יש גבול לכמות הפחמימות שהוא יכול להכיל, לכמות החלבונים, הצמחים מתחו את הגבול הזה מחדש. קחו למשל, דגנים מלאים, הם מכילים פחמימות מורכבות שהגוף צורך בצורה נכונה, הם גם משביעים אתכם לאורך זמן ואפילו כמות החלבון בהם לא רעה בכלל. 

וקחו לעומת זאת את הספירולינה. מעל 50% חלבון. זה אומר שאם אכלתם 100 גרם בסך הכל, יש לכם 60 גרם חלבון. לאדם ששוקל 60 קילו זו מנה יומית מכובדת בהחלט.

כמו כן הצמח מכיל וויטמינים בכמות גבוהה. היתרון הגדול שלו הוא לספורטאים שרוצים לשפר ביצועים ולקבל מנה מדויקת של חלבון לשרירים. 

קראו בהרחבה על יתרונות הספירולינה.

כתוב/כתבי תגובה