ציוד ספורט וכושר – איזה מוצרים חייבים לאימון ביתי?

להתאמן בבית – זה מה שהולך היום. כבר לא חייבים לצאת למכון הכושר בשביל אימון אפקטיבי ואיכותי. בשורות הבאות נסביר איך מארגנים את כל מה שצריך לטובת אימון ביתי, בעזרת מוצרי ספורט וכושר ברמה גבוהה. 

גומיות התנגדות וסט משקולות 

שני סוגי האביזרים שתמיד כדאי שיהיו בבית הם משקולות מצד אחד וגומיות התנגדות מצד שני. ציוד ספורט וכושר מסוג זה מאפשר לכל אישה ולכל גבר לבצע אין ספור סוגי תרגילים. באופן כזה ניתן להפעיל את כל קבוצות השרירים, לרבות שרירי ליבה, שרירים ארוכים ומייצבים. כך אפשר לחזק את הגוף כולו, זרועות, רגלים, גב, בטן, שכמות וכן הלאה. כדאי לציין שהן משקולות והן סט של גומיות מגיעים בשלל גדלים. גומיות ברמות שונות של עוצמה ומשקולות בגדלים שונים יאפשרו אימון מדורג לחיזוק הגוף, לחיטוב ולמי שרוצה – גם להגדלת מסת שריר והפחתת שומן. 

ציוד לאירובי בבית 

אם גומיות ו/או משקולות אוניברסליות מחזקים את השרירים ובונים סיבולת, הרי ציוד ספורט וכושר מסוג אחר נועד לבניית הכושר האירובי. זה חשוב לא פחות, ולא רק כדאי להשיג גוף חטוב. מעבר לכך, זו הדרך להפחתת שומנים בדם, חיזוק הלב, שיפור מערכת הנשימה. ציוד לאירובי הוא פונקציה של החלל שבו אפשר להתאמן. בין היתר ניתן להיעזר בחבל קפיצה (דלגית), באופני כושר, ציוד ספינינג וכדומה. 

מזרון אימון וציוד לגמישות ומתיחות 

סוג נוסף של ציוד ספורט וכושר שמתאים לאימון ביתי כולל פתרונות לעבודה על גמישות. אם טרם השגתם מזרון אימון, ציוד כזה בהחלט יעיל הן לתרגילי גמישות והן ליוגה, פילטיס, תרגילי יציבה. בנוסף, ניתן להיעזר בציוד נוסף המאפשר אימוני מתיחות, כדורי יוגה, כדורי כוח וכדומה. 

 

כתוב/כתבי תגובה