סובלים מבעיות שמיעה  ממה זה נובע

סובלים מבעיות שמיעה ממה זה נובע

ישנם מספר גורמים המביאים אדם לירידה בשמיעתו

 

ישנו רצף של ירידה בשמיעה, לא כל אדם ששמיעתו נפגעת נפגע במידה שווה לאחר

קיים קשר מובהק בין ירידת היכולת השמיעתית לבין העליה בגיל עם מרוצת השנים.

הקשר הוכח מדעית במחקרים. יש גם לקויות שמיעה מולדות, קיימים מקרים של לקות המתבטאת באובדן חלקי או מלא של יכולת השמיעה שנגרמת בעקבות מחלה הפוגעת ביכולת השמיעתית או תאונה במהלך החיים בעקבות גורמים שונים כתוצאה מפגיעה באחד ממרכיבי מערכות השמע בעקבות שמיעת פיצוץ בעוצמה דציבלית גבוהה.

 

בזכות המוצרים החדשניים שלנו תחדדו את החושים תאזינו לחיים, למשפחה, לכלבלב, לקולות מרגשים של החברים הקרובים ולכל מה שתבחרו!

 

 עם התפתחות הטכנולוגיה, נוצרו ופותחו מוצרי שמיעה לחירשים במיוחד בעבורכם. על מנת לשפר את איכות השמיעה שלכם וכך את איכות החיים שלכם.

 

הקשר בין גיל מבוגר לבין אובדן שמיעה

במחקרים באוזני בעלי חיים ובאוזניים אנושיות של בני אדם מסתבר שאובדן הקשר בין סיבי עצב שמיעתיים לבין תאי שערה מתרחש לפני שמבחינים בירידה בסף השמיעה. .

אובדן שמיעה או ירידה בשמיעה בגילאיים מבוגרים יכולים להקשות על שיחה עם בני משפחה , שיחות בין חברים, שיכולות להיות לא נעימות במיוחד. מאיש שיחה אפשר להפוך בשניות לנטל על שיחה או על כל אינטראקציה חברתית.

לקות שמיעה או כבדות שמיעה לעת גיל הזהב נגרמת מהתרופפות עור התוף המלווה בהחלשות השמיעה. בזמן הזקנה הלקות השמיעתית הופכת לחמורה מספיק כדי להזדקק למכשיר שמיעה ייעודי איכותי המותאם אישית לרמת השמיעה ולמבנה האוזן.

 

בואו לשמוע טוב יותר- לשיפור משמעותי באיכות החיים שלכם ושל המשפחה והחברים הקרובים שלכם

אנו בחברת Audiocare  מציעים מגוון רחב של מוצרים למטרת שיפור איכות חייכם, לדוגמה: מגבר אישי Williams sounds, אוזניות לטלוויזיה, Uncategorized, מגבר שמיעה, טלפונים מוגברים, אביזרי תקשורת, הנגשת שמע, סוללות למכשירי שמיעה, אביזרים נוספים באתר https://audiocare.co.il/

 

השקיעו בעצמכם על מנת לשמוע טוב יותר ולשפר את איכות חייכם.

על מנת לא להיקלע לסיטואציות לא נעימות כדוגמת נפילות והרגשת בדידות חשוב לשמוע טוב ולהשקיע במכישירי עזר לשמיעה.

  • איבוד שיווי משקל ונפילות בקרב מבוגרים

בעיות שמיעה גורמות לאיבוד משמעותי וקשה של שיווי משקל.

  • הרגשת בדידות בעקבות הירידה בשמיעה

הרגשת בדידות, חוסר שביעות רצון מהמצב שנקלעו אליו בעקבות הקושי בהבנת סיטואציות חברתיות, אשר נפגעים בצורה משמעותית .

 

כתוב/כתבי תגובה