האם ריסוס נגד טרמיטים בטוח לחיות מחמד?

אנשים הסובלים מבעיה כזו של טרמיטים מחפשים כל דרך אפשרית וכמובן כל דרך מהירה שתאפשר להם לעצור כאן ועכשיו את המכה. הטרמיטים הם בעל חיים מאוד עקשן, מאוד מתרבה וגם מאוד שורד. הוא מצליח לשרוד מצבים מאוד קשים כאשר כך הוא ממשיך ופוגע הלאה והלאה בחלקים שונים של הבית.

אנשים הסובלים מהבעיה כמובן מחפשים כל דרך להיפטר ממנה. אז יש לנו את ההדברה המסורתית שהיא לרוב נותנת מענה מושלם לבעיות שונות של מזיקים בבית. ההדברה הכימית היא הדברה הפועלת בשיטה ש זבנג וגמרנו. תוך זמן קצר הבעיה נעלמת. העניין הוא שלא פעם יש אנשים שלא מוכנים לעשות שימוש בשיטה הזו ולו רק בגלל הבטיחות של חיות המחמד שלהם. כי אחרי הכול החומרים הכימיים הם חזקים מוד והם נשארים בבית הרבה זמן אחרי שההדברה הסתיימה. מה שמותיר את בני הבית עם פתרון נגד טרמיטים אך עם בעיה מול חיות המחמד שלהם.

ריסוס נגד טרמיטים

אז כאשר אתם באים לעשות ריסוס נגד טרמיטים עליכם לשים לב לכך שמדובר בחומרי הדברה שלא יפגעו בחיות המחמד ולא יותירו אחריהם נזק אפשרי לאותם בעלי חיים. כי הם בהחלט לא אשמים בכך שיש טרמיטים בבית.

מה שתוכלו לעשות  זה שני דברים:

  1. לפנות את חיות המחמד מהבית עד שהחומר יתפוגג והבית יוכל לחזור להיות מקום בטוח עבור בעל החיים.
  2. תוכלו פשוט לבצע את הדברה בעזרת חומרי הדברה ידידותיים לסביבה. בעזרת החומרים הללו תוכלו להיות בטוחים שהטרמיטים יחוסלו אך הבית יישאר בטוח ובטיחותי.

לסיכום, עד כמה שהטרמיטים מעצבנים, חיות המחמד חייבות להיות מוגנות אצלכם. אז בחרו בשיטה המתאימה לכם וכך בעלי החיים לא ייפגעו.

> קראו גם על סוגי חרקים בבית

כתוב/כתבי תגובה