ההבדל בין מזרון ויסקו לבין מזרון לטקס

ההבדל בין מזרון ויסקו לבין מזרון לטקס

כפי שאנחנו יודעים, ישנם סוגים של מזרנים אשר אנחנו יכולים לישון עליהם. ההבדלים באים לידי ביטוי במאפיינים שונים, בין היתר, הם באים לידי ביטוי בחומר ממנו עשוי המזרן.

למשל, אנחנו יכולים למצוא שני חומרים מאוד פופולאריים שקשורים לתחום של מזרנים, אשר מתאפיינים במאפיינים שונים ויוצרים את ההבדל שבין המזרנים השונים אשר נמצאים בשוק. אחד מהם הוא מזרן ויסקו והשני לטקס.

לפני שאנחנו נסביר מה ההבדל בין השניים, צריך להדגיש כמה נקודות. ראשית, לכל אחד יש עדיפות משלו, כלומר, כל אחד מאיתנו ירצה בוודאי לרכוש מזרן מחומר שונה על פי מה שנוח לו, על פי מה שהוא אוהב, רגיל, על פי מה שבריא לו יותר. שנית, מרבית החנויות היום בוחרות להציע מזרנים משני הסוגים, מתוך כוונה לספק ללקוחות אפשרויות בחירה. יש כמובן חנויות שיעדיפו למכור סוג מסוים יותר, בין אם זה בגלל המחיר או בגלל סיבות אחרות. שלישית, אפשר למצוא מגוון רחב של מידע, מאמרים מקצועיים והשוואות בין החומרים, כך שאם אתם לא מכירים אותם, יש לך מספיק מקורות מידע להיחשף אליהם.

מה ההבדל בין ויסקו ללאטקס?

ויסקו הוא למעשה חומר שמזכיר במראה ובתחושה שלו ג'ל, היתרון הגדול שלו הוא, שהוא משנה את הצפיפות שלו כאשר אנחנו באים במגע עם המזרן. קרי, כשאנחנו נשכבים על המזרן, אז הוא משתנה, בהתאם לתנוחת הגוף. כמו כן, הוא רגיש לשינויים בטמפרטורה, הוא יכול להתחמם בהתאם לטמפרטורה של הגוף שלנו. אחד המאפיינים הבולטים שלו הוא הזיכרון, שכן הוא זוכר את תנוחות הגוף ונשמר כך.

לאטקס לעומת זאת, הוא חומר שמיוצר מעץ, נעשה בו שימוש נרחב לצורך ריפוד השכבות העליונות של המזרון. המאפיין העיקרי שלו אלה דרגות הקושי השונות שהוא כולל, מזרני לטקס מכילים מספר שכבות ולכל אחת מהן, יש רמת קושי וצפיפות שונה, מה שמאפשרת רמת אוורר אחרת וכן עמידות שונה. להבדיל מחומרים אחרים, הרי שלאטקס זה חומר טבעי, ולכן הוא מאוד מומלץ עבור אנשים שמתמודדים עם אלרגיות שונות ורוצים לישון בשלווה.

 

כתוב/כתבי תגובה