החשיבות בבחירת פירסינג לאף איכותי

החשיבות בבחירת פירסינג לאף איכותי

פירסינג באף מתחלק לשני סוגים עיקריים, נזם וספטום.

לשניהם יש עיצובים מיוחדים ושניהם משפיעים רבות על המראה, שכן הפירסינג באף נמצא במרכז הפנים והוא בעל אופי חזק.

יש להתחשב בעיקר במידת הפירסינג, שתתאים לגודל האף שלכם ולצורתו, לפני שאתם מתחילים לחורר.

התחשבות באיכות העגיל תשפיע על מניעת זיהומים וסכנות שונות לאף.

 

בחירת המידה

בהתם לגודל האף שלכם וגם בהתאם לסטייל וללוק שאתם מחפשים, תוכלו לבחור בין המידות השונות שקיימות לפירסינג באף.

חשוב להתייחס לעובי הנזם, לקוטר החישוק, לעובי ולקוטר הטבעת או הפרסה. תוכלו לעיין באתרי האינטרנט וללמוד על המידות הנפוצות לפני שתקבלו החלטה.

 

בחירת סוג העגיל והחומר

פירסינג באף מתחלק לכמה סוגים שונים של עגילים, חלקם דורשים ניקוב אחד והינם פשוטים לעשייה ואחרים דורשים מעל לניקוב אחד ונמצאים במקומות מורכבים יותר באף.

בנוסף, החומר ממנו עשוי הפירסינג עלול להשפיע על גופכם ועורכם, במידה וקיימת בכם רגישות לסוג חומר מסוים ויתחילו זיהומים שעלולים להיות מסוכנים. קיימים סוגי פירסינג לאף שעשויים מחומר היפואלרגני ויכולים להיות עדיפים לעורכם.

 

בחירת החברה מממנה רוכשים את הפירסינג

ישנן חברות רבות שמשווקות עגילים שונים, בכל הגדלים, בעיצובים מיוחדים ובגוונים מרהיבים. עירכו סקר שוק קצר באתרי האינטרנט השונים, שאלו את מכריכם שעשו עגילים על מה הם ממליצים ודירשו מידע מהחברות שאליהן אתם מעוניינים ללכת, בכדי לקבל מושג לגבי מי ומה עדיף.

חברה מקצועית ואמינה כמו https://www.lory.co.il/ תשמח לעמוד לרשותכם ולהכווין אתכם לבחירה המתאימה.

 

בחירת איש המקצוע לביצוע המלאכה

הכל מסתכם בבן אדם שיעשה לכם את הפירסינג. האחריות הגדולה מוטלת על אותו אדם ועליכם לסמוך עליו שהעבודה תתבצע באופן חלק, מופחת כאב ככל הניתן ובדיוק רב.

מן הסתם, חברות מקצועיות ואמינות יחזיקו באנשי המקצוע המומחים ביותר לטובת המלאכה. תוכלו לגלוש באתרי האינטרנט הרבים ולמצוא המלצות ודעות שונות כלפי אנשי המקצוע המתאימים ומשם לקבל החלטה.

התייעצות עם אנשי המקצוע האלו חשובה במיוחד גם כן, הם יוכלו לסייע לכם לאורך כל ההליך, לבחור את הפירסינג האיכותי ביותר והמתאים ביותר עבורכם ולהכין אתכם לניקוב בטוח.

 

כתוב/כתבי תגובה