החשיבות בסיליקון רפואי

החשיבות בסיליקון רפואי

כשאנו שומעים את המילה 'סיליקון' – אנחנו מיד חושבים שמדובר בחומר שמזריקים אל מקומות שונים בגוף האדם. ואכן, סיליקון משמש להחלקת קמטים ולשאר שימושים בתחום הרפואי, אבל הוא גם חומר מעולה עבור ייצור אביזרי מין. כיום יש לא מעט מוצרים שעשויים סיליקון, בעוד שהחומר הרפואי נחשב הבטוח ביותר לשימוש.

ממה מורכב החומר?

חומר זה מיוצר מתרכובת של נוזלים וג'לים מיוחדים שיוצרים מרקם גומי, ממש כמו של פלסטיק מוצק – אלא שהסיליקון גמיש יותר, אסתטי יותר, מותאם בצורה נכונה לשימושים שונים תוך שהוא מכיל תרכובות אי אורגניות ופולימרים שבהם יסוד חשוב בשם צורן. חומר זה נועד גם להזרקה לגוף כדי שיוכל להשתלב עם הרקמות ובכך לייצר חומר גמיש וטבעי שאובד לגוף שמתבגר והוא מעולה ליצירת מוצרים שונים ביניהם: אביזרי מין, סיליקון מעולה למילוי קמטים, לעיצוב איברים בפנים, לחידוש מראה העור וכדומה.

איזה אביזרי מין מסיליקון רפואי אפשר למצוא?

כיום יש לא מעט אביזרי מין עשויים מהחומר הטבעי והנפלא הזה בעוד שמדובר במגע מלטף בשל החומר הגמיש שנותן תחושה מעולה וטבעית בעת אקטים מיניים, עינוג עצמי ויחסי מין. בין המוצרים תמצאו:

ויברטורים

הוויברטורים הוותיקים מיוצרים בשנים האחרונות מסיליקון רפואי, בעוד שבעבר היו מיוצרים מחומרים פחות ידידותיים למשמש כמו מעץ, פלסטיק, גומי וכדומה. כעת אפשר ליהנות מתחושה טבעית באמצעות ויברטורים איכותיים עשויי סיליקון. גם ויברטור רוקט פוקט עשוי בדרך כלל מסיליקון והוא מקנה את האופציה לקחת את הוויברטור הקטן והמדליק לכל מקום.

חרוזים אנאליים

חרוזים אנאליים הם פריט חובה עבור מי שאוהב עינוג אנאלי מושלם. באמצעות חרוזים עשוי סיליקון רפואי אפשר להתנסות בקלות בהנאה הנעימה והחדשה ללא סיכונים ובשיא הבטחון. ביצת רטט היא מוצר נוסף שעשוי סיליקון רפואי ומאפשר מקסימום הנאה.

דילדו

דילדו מטרתו לענג גברים ונשים בכול העולם. מטרת המוצר הזה הוא לאפשר איבר מין גברי בגדלים שונים בעוד שהמוצר שעשוי סיליקון רפואי יכול להוות חבר מושלם ומענג עבור נשים וגברים. אז זה הזמן לבחור מוצרי מין עשויים מסיליקון רפואי בלבד!

כתוב/כתבי תגובה