טיפולים לשימור עור הפנים והגוף – מה אנחנו יכולים לעשות

טיפולים לשימור עור הפנים והגוף – מה אנחנו יכולים לעשות

אחד הדברים שגברים ונשים מתאמצים מאוד לעשות, לעיתים מגיל הנעורים ולעיתים בשלבים יותר מתקדמים, זה לשמור על עור הפנים והגוף שלהם.

זה לא מפתיע, שכן העור שלנו חשוף ללא מעט השפעות חיצוניות שונות שיכולות לשנות אותו ולהזיק לו. כך למשל, אנחנו חשופים כל היום לקרני השמש וזה יכול להזיק במידה מסוימת או להיפך, אם אנחנו לא ניחשף לעור השמש אז לא נהנה מויטמין D וזה עלול לגרום לנו נזק. כמו כן, אנחנו חשופים ליובש, לחות וכן לחומרים שונים, באופן ישיר או עקיף. על כן, אנחנו נחפש כל הזמן דרכים כיצד לשמור על עור הפנים והגוף שלנו בצורות כאלה ואחרות.

לשמחתנו, אנחנו יכולים לעשות את זה בצורות מגוונות, חלקן באופן עצמאי וחלקן נידרש להיעזר באנשי מקצוע כמו למשל עבור טיפול של מתיחת בטן חלקית, החל מקוסמטיקאיות וכלה ברופאות או רופאים שמתמחים בטיפולים אסתטיים וטיפולים פלסטיים לצורך שימור עור הפנים והגוף. צריך לומר, כל הטיפולים הנ"ל, יכולים להתבצע באמצעות כלים, אמצעים ותכשירים שונים לפי בחירתנו, בהתאם למה שאנחנו רוצים להשיג ובהתאם כמובן למה שאנחנו מוכנים להשקיע.

לפני כן חשוב לומר, זה לא מספיק רק לבצע את הטיפולים הנ"ל. אנחנו צריכים גם לדעת ממה להישמר, ממה להימנע. למשל, עישון יכול לגרום נזק משמעותי לעור, חשיפה ממושכת לשמש יכולה לגרום נזק משמעותי, חשיפה לחומרים מסוימים שאין שום סיבה שניחשף אליהם ועוד. לכן, גם אם אנחנו מחפשים דרכים לטפל בעור, לשמר את מצבו, הרי שיש דברים נוספים שאנחנו צריכים לעשות על בסיס קבוע בשביל למנוע פגיעה.

אילו טיפולים יכולים לעזור לנו

הטיפולים המובילים הם כמובן אלה שמתבצעים בתכשירים שונים כמו מזותרפיה לפנים. אנחנו יכולים למצוא אותם בכל בית מרקחת, אנחנו יכולים לקבל המלצות עליהם מרופאי עור, אפשר לרכוש אותם בחנויות טבע שונות. כמובן שעדיף להשתמש בחומרים טבעיים, כאלה שאינם מכילים כימיקלים שונים.

מדובר בטיפולים שאנחנו נידרש לבצע בעצמנו, בין אם זה בכל בוקר או בכל ערב לפני השינה, חשוב שאנחנו נקפיד לבצע אותם בעקביות וכן חשוב שאנחנו נשים לב לתהליך ולתוצאות.

טיפול אחר מאוד מקובל הוא כבר ברמה של טיפול אסתטי, טיפול אצל רופא כזה או אחר. זה יכול להיות טיפולי מתיחת פנים, טיפולי הזרקות, טיפולים פלסטיים בקמטים כאלה ואחרים, הסרת עודפי עור ועוד. כל דבר כזה יכול לשפר את המראה שלנו מצד אחד מבחינה אסתטית, מצד שני זה בהחלט יכול לשפר את מצב ומבנה העור. לכן חשוב שאנחנו נקפיד, הן על הטיפול והן על מי שיבצע אותו עבורנו.

לפני סיום חשוב להדגיש, כל אחד ואחת צריכים לעבור סוג טיפול מסוים, בהתאם למצב שלהם, בהתאם לסוג העור וכמובן בהתאם לתוצאות שהם רוצים להשיג על מנת לשמר את מצב העור שלהם.

כתוב/כתבי תגובה