מה ההבדל בין כורסת טלוויזיה חשמלית לכורסה רגילה?

מה ההבדל בין כורסת טלוויזיה חשמלית לכורסה רגילה?

כל אדם יודע שכורסת טלוויזיה מהווה כורסה חשובה מאוד לצורך שדרוג חווית הצפייה בטלוויזיה. ניתן למצוא כיום כורסאות טלוויזיה בכל בית כמעט, כאשר הכורסאות המדוברות מגיעות בהיצע רחב של עיצובים, דגמים, גדלים ועוד. אם בעבר כורסת טלוויזיה רגילה הייתה הדבר הנוח ביותר, הרי שהמציאות הטכנולוגית המתפתחת ללא הרף הביאה עימה בשורה גם בתחום כורסאות הטלוויזיה וכיום ניתן למצוא כורסאות משודרגות ומשוכללות יותר הלא הן: כורסאות טלוויזיה חשמליות.

מהן כורסאות טלוויזיה חשמליות?

אין כמו להגיע בסוף יום עבודה תובעני לבית, להתרווח על כורסת טלוויזיה נוחה ומיוחדת ולצפות בטלוויזיה. כורסת טלוויזיה רגילה היא כורסה נוחה שניתן לכוון באופן ידני כאשר לרוב היא מגיעה עם הדום שניתן להניח עליו רגליים או עם יכולת להרים את המקום המיועד לרגליים על מנת להרים רגליים. כורסת טלוויזיה חשמלית לעומת זאת, מציעה עוד אופציות מפנקות כגון: היא מציעה עיסוי גב או צוואר ועוד. כורסאות טלוויזיה חשמליות הן איכותיות יותר, מתקדמות יותר ומציעות את הנוחות המקסימלית לכל אדם שרוצה להנות ולהירגע בסוף יום.

סוגי כורסאות טלוויזיה חשמליות

ניתן למצוא כיום שני סוגים של כורסאות טלוויזיה חשמליות, אולם שני הסוגים לרוב יביאו לתוצאות דומות. הסוגים הם:

כורסאות טלוויזיה מבית TVpoint הן חשמליות ומתרוממות, אשר מציעות מושב נוח במיוחד המשלב בו מנגנון חשמלי שמאפשר כוונון של הכורסא ממצב של כמעט שכיבה ועד למצב עמידה. מדובר על פתרון מצוין עבור אנשים שקשה להם לקום כגון: אנשים בגיל השלישי, אנשים שסובלים מכאבי גב או ברכיים ועוד. הכורסאות הללו מגיעות במגוון רחב של ריפודים  וצבעים כך שכל אחד יכול לבחור את הכורסא המתאימה ביותר לסלון ביתו.

כורסה נוספת היא כורסת טלוויזיה בעלת מנגנון עיסוי. מדובר על כורסה שספקת את הפינוק האולטימטיבי שכן גם ניתן לכוון בה את המושב וההדום לרגליים על פי הנוחות המקסימלית וגם אפשר להפעיל בה עיסוי גב וצוואר.

כתוב/כתבי תגובה