מתלבטת לגבי ניתוח חזה? המאמר שיעזור לך להחליט

מתלבטת לגבי ניתוח חזה? המאמר שיעזור לך להחליט

בכל מה שקשור לניתוחים קוסמטיים, בין אם זה ניתוח חזה או כל הליך אחר – יש תמיד מקום רב להתלבטות.

לא מדובר בניתוח שהוא לצרכי בריאות והוא לא קריטי לבריאותו של הפציינט כך שמדובר בהחלט בשטח אפור כאשר מי שאמור לקבל את ההחלטה זה הפציינט ורק הוא.

כאשר מדובר בניתוח קוסמטי ולא ממש משנה באיזה חלק של הגוף – חיטוב הבטן, הרמת עפעפיים, שאיבת שומן והרשימה עוד ארוכה – הרי שיש לשקול היטב מהי הסיבה של הניתוח המבוקש ומה הסיבה אשר בשלה מבקש המטופל לעבור את הניתוח המדובר. ברור כי ניתוח זה לא משחק ואחרי הכול מדובר בסיכון לא פשוט וחייבים להתייחס אליו במלוא הרצינות.

גם ניתוחי חזה, כמו כל ניתוח, נושאים בחובם תופעות לוואי שונות. יש סיכונים שונים שעשויים לנבוע בעקבות ההליך הכירורגי ויש לבדוק היטב האם כל אלו שווים את התוצאות של הניתוח הקוסמטי.

לא מנתחים בלי ייעוץ מקצועי

חשוב לדעת כי ניתוח קוסמטי הוא כמו כל ניתוח אחר ויש לבדוק היטב לפני שפונים אל מכון זה או אחר, אל מרפאה או אל רופא זה או אחר. יש לבדוק האם מדובר במקום מקצועי שיש להם הצלחות באותו תחום ספציפי, יש לברר האם מדובר במקום אחראי אשר לוקח את מלוא האחריות על הפרוצדורה שתתבצע והם מבטיחים ליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

רק אם אכן מתברר כי מדובר באיש מקצוע מומחה ומקצועי אשר עליו אפשר לסמוך, רק אז אפשר יהיה להחליט האם להתקדם הלאה.

בודקים הצלחות

חשוב לדעת כי המרפאה או המכון שלוקח על עצמו את המשימה הוא מקום עם הצלחות. מקום שיש לו ניסיון עשיר בתחום וישנם פציינטים מרוצים אשר מעידים כי אכן מדובר באנשי מקצוע מהדרגה הראשונה אשר עליהם אפשר לסמוך.

הדרך הטובה ביותר היא פשוט לפנות באופן ישיר ובלתי אמצעי אל הפציינטים אשר עברו את ההליך הכירורגי אצל אותו אשי מקצוע או באותה מרפאה ופשוט לבקש לקבל מידע ולשמוע האם אכן הם היו מרוצים מכל התהליך. האם הרופא העניק להם את הטיפול המקצועי והנכון, האם הוא גילה אחריות לאורך כל התהליך והאם אכן אפשר לסמוך עליו ולהתמסר לטיפולו.

כתוב/כתבי תגובה