למה בחורף מעלים במשקל?

למה בחורף מעלים במשקל?

כולנו מכירים את ההרגשה שמתפשטת בגופנו כאשר מזג האוויר בחוץ גשום וסוער – פתאום אין מוטיבציה לצאת מהבית, בגלל הקור אנו רוצים ללבוש כמה שיותר שכבות בגדים מחממות וכמובן אין דרך יותר טובה להתחמם מאשר לאכול אוכל חם ומנחם.

כל הדברים האלו גורמים לנו להיות מעט עצלנים בימי החורף, ובמיוחד כאשר שעות החשיכה בחוץ מתחילות כבר מהשעה חמש בערב. מהסיבות האלו אנו אוכלים יותר כדי להתחמם וגם להפיג את השעמום בבית, וכתוצאה מכך מעלים מהר במשקל. בגדי החורף העבים מסתירים לנו את מראה הגוף החדש שסיגלנו לעצמנו, ורק לקראת הזמן בו עוברים לבגדים קצרים ונוחים יותר אנו מגלים כיצד העלנו במשקל.

כדי להשיל את הקילוגרמים העודפים מומלץ לנסות להיכנס לכושר המתאים לגוף, וגם להתחיל לאכול אוכל מזין ובריא יותר כדי להחזיר את הגוף לשגרה. אך מה עושים עם עודפי השומן המיותרים שהצטברו בגוף? בדיוק לשם כך ישנם טיפולים חדשניים של המסת ושאיבת שומן מהגוף.

טיפולים מומלצים להעלמת שומן עודף מהגוף

  • המסת שומן בגלי רדיו – במידה ואזורים שונים בגוף סובלים ממצבורי שומן כתוצאה מ"שינת החורף" שנכנסנו אליה, ניתן להיפטר מהם באמצעות טיפול מהפכני של המסת שומן באמצעות גלי רדיו. טיפול זה מתבצע באמצעות מכשיר המקרין גלי רדיו שממיסים את השומן העודף, וגם שואב את אותם תאי שומן מיותרים.
  • טיפול להצרת היקפים – טיפול נוסף המתבצע ללא ניתוח כירורגי ומבטיח העלמת שומן מהגוף. טיפול הצרת היקפים נועד להיפטר מעודפי שומן ונוזלים שהצטברו בגוף, וכך הוא ממצק ומייצב את העור ומעניק מראה מחוטב ויפה יותר לאזורים שונים בגוף כמו בטן, ישבן, ירכיים, זרועות, מותניים ועוד.
  • המסת שומן בקור – טיפול הקפאת שומן באמצעות קור מאפשר לראות תוצאות תוך שני טיפולים בלבד. טיפול זה אינו פולשני ובעל תוצאות משמעותיות תוך שלושה חודשים מסיום הטיפולים.

טיפולים אסתטיים משלימים למראה גוף חטוב

כדאי לזכור כי טיפולי הסרת שומן מהגוף אינם הפתרון למשקל עודף והשמנה, אלא הינם טיפולים המהווים את הפתרון המושלם עבור אלו המעוניינים להיפטר ממצבורי שומן עודף בגוף כתוצאה מדיאטות, גנטיקה וגיל.

כתוב/כתבי תגובה