מה בריא וייחודי כל כך בדיאטה ים תיכונית?

מה בריא וייחודי כל כך בדיאטה ים תיכונית?

רבים מדברים על דיאטה ים תיכונית כאשר מדובר בדרך חיים שרוצים לאמץ אנשים שונים, גם בארץ וגם בעולם. דיאטה ים תיכונית נחשבת מעולה ויעילה להורדה במשקל, כמו גם לבריאות ואיכות החיים. לכן רבים רוצים לאמץ אותה.

אבל מה כל כך מיוחד דיאטה כמו דיאטה ים תיכונית?

בעולם של מזון מהיר ושל אוכל מעובד ושומני – רבים רוצים לחזור למקורות הטבעיים יותר, בעיקר כאשר מדובר על אנשים שחיים בעולם המערבי. דיאטה ים תיכונית ממלאה את הצורך באכילה בריאה יותר בזמן שהיא מספקת את הצורך לחזור למקורות ולאכול אוכל בריא וטבעי יותר. 

התפריט הדיאטטי עוסק במזונות שנמצאים באזור הים התיכון כאשר מדובר על מאכלים כמו קטניות, זיתים, פירות כמו תאנים וענבים, דגי ים התיכון שנחשבים טריים ורזים, בשר רזה, גבינות צאן משובחות, ירקות מהטובים ביותר ואפילו כוס אחת או שתיים של יין ביום. 

כדי להתחיל דיאטה ים תיכונית לא צריך להתחיל לבצע מסעות קניות בשוק או מסעות קולינריים ביוון  – אלא שאפשר לבחור שף פרטי שמכין אוכל בריא עד הבית. באמצעות השיטה הזאת רבים את צריכים להוריד במשקל, לשפר את הבריאות להפסיק לצרוך מזון מעובד, שמן מידי ולא בריא ובכך לחיות טוב יותר. 

ארוחות של דיאטה ים תיכונית מכילות 650 קלוריות לארוחה ומכילות מגוון רחב של ויטמינים, מינרליים, סידן, חלבון וכל מה שהגוף דורש כדי להיות בריא ולהוריד במשקל. אז אם אתם רוצים להתחיל לשמור על הבריאות ולחיות למשך שנים ארוכות יודע לבחור דיאטה ים תיכונית. בחרו שפים שמשתמשים בחומרי גלם איכותיים, ללא חומרים משמרים.
ללא סוכר, ממתיקים מלאכותיים, או אבקות מרק.

כתוב/כתבי תגובה