אילו חומרים יש בהדברה אורגנית?

אילו חומרים יש בהדברה אורגנית?

כשמזג האוויר מתחמם בחוץ זה סימן שהקיץ עומד בפתח, אך גם סימן כי מתחילה לה עוד עונה של חרקים ומזיקים שעלולים להיכנס אלינו הביתה. בזמן החורף אותם חרקים ומזיקים שונים ישנים את שנת החורף שלהם, מכיוון שהם לא יכולים לסבול או לשרוד את הקור ולכן לא ניתן לראות אותם בעונה הקרירה. אך כשמזג האוויר מתחיל להתחמם, זו בדיוק העונה בה הם מתחילים להגיח מהמחבוא ומנסים לשרוד את עונת הקיץ ולהכין את עצמם לעונת החורף הבאה.

כדאי להבין כי המטרה של אותם חרקים איננה לפלוש לביתנו, אלא להצליח למצוא מקום נוח ונעים שהם יוכלו לשרוד ולהתרבות בו. מכיוון שאנו כמובן לא רוצים שהם יעשו זאת בביתנו, מומלץ למנוע את כניסתם מבעוד מועד ולהזמין הדברה אורגנית. ההדברה האורגנית תבטיח לכם לפחות שנה של שקט מאותם חרקים ומזיקים לא רצויים, כך שגם אם הם יצליחו להיכנס לביתכם, הם לא יוכלו לשרוד בסביבה זמן רב בגלל חומר ההדברה.

מדוע הדברה אורגנית עדיפה על פני הדברה רגילה?

הדברה אורגנית של חברת גל ג'וק עדיפה בהרבה על פני הדברה רגילה, מכיוון שחומרי ההדברה האורגנית בהם המדביר משתמש עשויים מחומרים טבעיים, שאינם מזיקים לבני אדם או חיות מחמד שנמצאות בבית. ההדברה הרגילה עושה שימוש בחומרים כימיים שהינם מסוכנים בחשיפה או שהייה בקרבתם, כך שריסוס כזה בבית אינו מומלץ לבריאות המשפחה המתגוררת בו.

נוסף על כך, כאשר מבצעים הדברה אורגנית ניתן לחזור לבית ולשגרה תוך מספר שעות בודדות מכיוון שחומרי ההדברה אינם מסוכנים, בהשוואה להדברה כימית רגילה. ההמלצה היא לבצע ניגוב קל של המשטחים בהם בוצע ריסוס, כדי לא לבטל את פעולת ההדברה, ורק לאחר מכן ניתן להיכנס לבית כרגיל.

מדוע לא כדאי לנו לבחור את המדביר הזול ביותר?

עוד נקודה שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שלא כדאי לכם לבחור את המדביר הזול ביותר, מכיוון שרוב הסיכויים כי הוא יהיה המדביר הכי פחות איכותי ומקצועי וזהו משהו שמוכרחים לשקול לפני שבוחרים חברת הדברה. מכיוון שמדובר על עניין בריאותי, יש לבחור איכות ומקצועיות על פני מחיר נמוך.

כתוב/כתבי תגובה