איפה אתם עלולים לפגוש רשלנות רפואית במהלך ניתוח קיסרי

איפה אתם עלולים לפגוש רשלנות רפואית במהלך ניתוח קיסרי

למרות שניתוח קיסרי לא נחשב לניתוח מסובך כל כך בעולם הרפואה. בישראל מידי יום מבוצעים עשרות ניתוחים קיסריים, בכל זאת, יש הרבה שלבים במהלך הניתוח שיכולים להיות תחת המטריה של רשלנות רפואית.

רשלנות רפואית הוא אמנם לא אמנם לא מינוח חדש והוא קורה הרבה פעמים בתחומים שונים ברפואה, מה ששונה בניתוח קיסרי זו העובדה שיש הרבה בדיקות שצריך לעבור כדי לוודא שאכן הניתוח מתאים ושם בדיוק יכולות להיווצר רשלנות רפואית.

אז איפה אתם עלולים לפגוש רשלנות רפואית במהלך ניתוח קיסרי? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

ניתוח קיסרי ורשלנות רפואית:

ניתוח קיסרי, כפי שאתם כנראה יודעים מצוי בקרב נשים שמסיבות שונות, לא יכולות ללדת בצורה רגילה. לאחר שעורכים בדיקות ומוודאים שאכן אין אפשרות בדרך הרגילה, מחליטים על ניתוח קיסרי.

רשלנות רפואית בניתוח קיסרי יכולה להיות במהלך הניתוח עצמו ובנזקים שכמובן ימשיכו להופיע אחרי הניתוח, והם יכולים להופיע בבדיקות שלפני הניתוח. למשל, לפעמים בדיקה של כשירות לניתוח לא נעשית ואז בניתוח קורים נזקים. 

אם אתם רואים נזק כלשהו שאירע כתוצאה מניתוח קיסרי, עליכם לבדוק האם אין זו רשלנות רפואית. איך אתם יכולים לדעת? ובכן, אין לכם כל כך אפשרות לדעת מכיוון שאתם לא רופאים, כל מה שאתם יודעים זה שקרה נזק. זה יכול להיות דימום, זה יכול להיות פגיעה באברים פנימיים ועוד סיכונים וסיבוכים שעלולים ללוות אתכם הלאה. 

במקרים כאלו כדאי לפנות לעורך דין שילווה אתכם ויבדוק אתכם את כל התהליך ויראה האם אכן נעשה נזק בגלל תהליך מרושל של הרופאים או שהנזק היה בלתי נמנע.

כך או כך, כדאי תמיד לאסוף כל מידע שיוכל לשמש אתכם בתביעה. 

כתוב/כתבי תגובה