למה אנשים נרתעים מקייטרינג חלבי

למה אנשים נרתעים מקייטרינג חלבי

בעבר רוב האירועים שהתקיימו הקפידו להזמין לעצמם קייטרינג בשרי. היה מדובר באמונה ישנה, כי קייטרינג המגיש מנות בשריות יהיה ללא ספק מוצלח יותר, עשיר יותר ומשביע יותר. אך היום, אין כל ספק כי קייטרינג חלבי נחשב לקייטרינג איכותי ומגוון יותר, אשר יכול לספק מגוון עצום של מנות שונות, שיתאימו לכל סוגי האורחים. למעשה, מדובר על קייטרינג הרבה יותר עשיר והרבה יותר משביע עם אוכל מוכן צמחוני בירושלים, היות והאורחים יכולים לבחור מתוך מגוון עצום של מאכלים שונים, כולל סלטים רעננים, ירקות מוקפצים בסגנונות שונים, מאפים מלוחים ומתוקים, פלטות גבינות עשירות, קישים במילויים שונים ואפילו דגים מכל הסוגים. אך עם זאת, אנשים שמרניים יותר, עדיין מאמינים כי קייטרינג שאינו מכיל מנות בשריות, הינו קייטרינג פחות איכותי.

כל הסיבות לשנות את דעתכם לגבי קייטרינג חלבי

אנשים רבים כאמור, עדיים נרתעים מהרעיון של להזמין קייטרינג חלבי לאירוע שלהם. הם מאמינים כי ללא מנות הבשר הכבדות והמעייפות, האורחים לא יעריכו את האירוע ויזכרו אותו בתור אירוע עלוב. אך למעשה, המצב הינו הפוך לחלוטין! אף אורח לא מגיע לאירוע רק כדי לאכול עד למצב של כבדות ועייפות. אומנם נכון כי האוכל מהווה חלק מהותי מהאירוע, אך כך גם היכולת לתקשר עם האורחים האחרים, לרקוד ברחבה וליהנות מהאווירה השמחה. קייטרינג בשרי יגרום לרוב האורחים שלכם לשקוע בכיסאות ולהתחיל לנמנם, שעות ספורות מרגע תחילת האירוע! הדבר יגרום לאירוע מנומנם יותר, רחבת ריקודים ריקה וככל הנראה רמה מסוימת של אכזבה. אך מי שיזמין קייטרינג חלבי, יוכל ליהנות ממגוון עצום של מאכלים שונים, אשר יפתיע את האורחים לטובה ויגרום להם לנסות ולהתנסות בטעמים המיוחדים. האוכל הצמחוני נחשב לעשיר וטעים, לא פחות מהמנות הבשריות הסטנדרטיות. אך לעומת מנות הבשר, המנות החלביות לא יגרמו לאורחים לשקוע בעייפות ב – 8 בערב, ורוב רחבת הריקודים תהייה מלאה באורחים הרוקדים להנאתם. אף אורח לא יתלונן על טיב האוכל, היות ואוכל חלבי נחשב למעדן!

לסיכום, אנשים שמרניים יותר נוטים להירתע מהרעיון של להזמין קייטרינג חלבי, אך למעשה אין לכך שום סיבה הגיונית. מדובר על קייטרינג עשיר ומגוון, שישאיר את האורחים שבעים ומרוצים.

כתוב/כתבי תגובה