סטודיו ליוגה ברחובות – לשמירה על כושר עכשיו יותר מתמיד

סטודיו ליוגה ברחובות – לשמירה על כושר עכשיו יותר מתמיד

איך מתגברים על העצלנות?

המון דרכים אפשריות כדי לנער את עצמנו מהמיטה – שעון מעורר, חבר טוב שיתקשר, להשאיר את החלון פתוח כדי שנתקרר אבל למעשה כל אחד ואחת זקוקים למוטיבציה שתגרום להם לזנק כמו אריה או לביאה כדי להתחיל את היום. אחת האפשרויות היא כמובן לעשות מנוי שיבטיח לכן שגרה ברורה ומיטבית של ספורט ועשייה פיזית. ואת המנוי הזה ניתן לעשות בקלות ובפשטות במקום אחד סטודיו ליוגה ברחובות – לשמירה על כושר.

מה זה יוגה?

יוגה היא למעשה שילוב או איחוד כלומר שיטת היוגה מדגישה את חשיבות האיחוד בין נפש גוף ורוח. פשוט מאוד, לא? למעשה איך לא חשבו על זה קודם

סטודיו ליוגה ברחובות – לשמירה על כושר וצלילות נפשית מעלה על נס טומנת בחובה כדרך חיים שיטה שהיא למעשה מושלמת גם עבור התפתחות גופנית ורוחנית.
איך עושים זאת? תוך שימוש באופן טבעי בכוחות הקיימים בנו.

פשוט, פשוט, פשוט

וכל זה בפשטות ועל ידיי יישום של חמישה עקרונות פשוטים: תרגול מדויק, תזונה מדויקת, נשימה מדויקת, הרפיה מדויקת, מדיטציה וחשיבה חיובית.

היוגה מוסיפה לפיתוח כושר גופני, יציבה וגמישות לצד הקשבה ועבודה מדויקת עם הגוף.
את כל הדברים הללו ניתן להשיג בסטודיו ליוגה ברחובות – לשמירה על כושר.

תזונה נכונה

אין ספק שלצד האימון יש לשמור על תזונה נכונה שתשמור על ההישגים בתרגול ואף תעצים אותם, צריכה מאוזנת של ויטמינים ומינרלים סביב שעות האימון תעזור מאוד לשמור על תחושת בטן קלה שתסייע לאימון מיטבי עמוק ואיכותי. אם תרצו תוכלו לקבל על כך מידע גם בסטודיו ליוגה ברחובות אצל רפאל סנטר – לשמירה על כושר.

כתוב/כתבי תגובה