טיפולי פוריות בדיקור סיני

עלייתם של טיפולי הפוריות היא נושא מרכזי בתקשורת כבר מספר שנים. הרעיון של טיפולי פוריות אינו חדש – הוא קיים כבר כמה מאות שנים. עם זאת, שיטות הטיפול השתנו עם הזמן, וכיום קיימות אפשרויות רבות ושונות לזוגות המבקשים להביא ילדים לעולם.

בעבר, טיפולי פוריות נעשו לרוב על ידי רופאים. אבל כיום, יש הרבה דרכים לשפר את הסיכויים להצלחת הריון. כיום, אחת מן השיטות הנפוצות והמומלצות בתחום היא באמצעות דיקור סיני בירושלים לטיפולי פוריות.

במאמר זה נדון בטיפולי פוריות באמצעות דיקור סיני, מבחינת החשיבות וכיצד מתבצע התהליך הלכה למעשה.

מה החשיבות של טיפולי פוריות באמצעות דיקור סיני?

טיפולי פוריות הם חלק מהרפואה הסינית המסורתית. הם עוזרים לנשים להרות וללדת תינוקות בריאים. בעבר טיפולי פוריות היו זמינים רק בבתי חולים ומרפאות מיוחדות. כיום ניתן לקבל טיפולי פוריות גם בבית.

שיטת הדיקור הסיני משמשת לטיפולים שונים כבר לא מעט שנים במסגרת תרבות המזרח ובעיקר בסין. בשנים האחרונות טיפולי הפוריות הפכו פופולריים יותר גם בקרב מערביים. ישנם מספר סוגים של טיפולי פוריות שניתן לבצע באמצעות דיקור סיני.

חשוב להבין כי טיפולי פוריות בדיקור סיני לא יביאו לנס. זו גישה שונה אשר דורשת תפיסה וגישה שונה לטיפול בבעיות פוריות שונות אצל בני זוג שחפצים בילדים משלהם.

כיצד מתבצע תהליך דיקור לטיפול בבעיות פוריות?

תהליך דיקור הוא סוג של טיפול הכולל שימוש במחטים להמרצת מערכת הריפוי של הגוף עצמו.

מטרת הדיקור היא לעזור לאנשים הסובלים מבעיות פוריות. ניתן לעשות זאת באמצעות שימוש במחטים מיוחדות.

המחטים מוחדרות לעור ולאחר מכן משאירים אותן לתקופה מסוימת. זה מאפשר לגוף לרפא את עצמו באופן טבעי על ידי גירוי שחרור הורמונים. לאחר מכן יעלו רמות ההורמונים, מה שיעודד את השחלות לייצר ביציות ולהפרות אותן בזרע מבן זוג זכר אחר. זה דומה לאופן שבו נשים הרות באופן טבעי לאחר קיום יחסי מין עם בני זוגן במשך כשלושה חודשים בכל חודש.

 

 

כתוב/כתבי תגובה