עדשות מגע – ככה מזמינים היום עדשות

עדשות מגע – ככה מזמינים היום עדשות

מהיום כבר לא צריכים לצאת לקליניקה או לפארם כדי לרכוש את עדשות המגע המתאימות לכם. בכמה לחיצות פשוטות מסלון הבית שלכם, תוכלו לקבל על לביתכם את סוג ודגם עדשות המגע שאותן תרכשו באתר.

 

עדשות מגע – ככה מזמינים היום עדשות

אינטרנט, אינטרנט ושוב אינטרנט: אם עוד לא התרגלתם, כדאי מאוד שתתחילו להפנים את הדרך החדשה איתה תוכלו לקנות את עדשות המגע שלכם. אתרים רבים מציעים רכישה באון ליין כל סוג של עדשות מגע אותן תרצו לעצמכם.

כבר לא תצטרכו לצאת מהבית ולהתרוצץ בחום או בגשם כדי לחפש אחר העדשות המתאימות שלכם. תוכלו לבחור באתר מיועד שיציג בפניכם מגוון רחב מאוד של עדשות שונות, כך שהבחירה תהיה קלילה, נוחה ומהירה.

 

יתרונות בעדשות מגע

ישנן יתרונות רבים בלבישת עדשות מגע – ביניהם, לראות טוב יותר, לשפר את המראה שלכם, ולהיות מסוגלים להשתתף בספורט ופעילויות מבלי לטרוח ולהרכיב משקפיים כל פעם מחדש. אבל יש גם כמה סיכונים.

למרות שהם נחשבים לבטוחים ביותר, עדשות מגע עלולות לגרום לבעיות. ולמרות שרובנו חושבים שאנחנו חובשים את העדשות שלנו ומטפלים נכון, המרכז לבקרת מחלות ומניעתן מעריך, כי בין 40% ל- 90% ממרכיבי עדשות המגע, אינם ממלאים אחר הוראות הטיפול בעדשותיהם.

 

הימנעו ממגע מים שאינם מבוקרים

מי ברז, מי ים, אמבטיות עיסוי, בריכות, נהרות, אוקיינוסים, אגמים ומערכות קרקע וביוב, מכילים חיידקים. חיידקים זעירים חד תאיים אלו, עלולים להדביק את עיניכם, וכתוצאה מכך נוצר מצב הנקרא קרטיטיס Acanthamoeba.

ניתן לטפל בו כמובן, אך אם מתעלמים ממנו, זה יכול להוביל לאובדן ראייה חלילה. לכן, כדאי להימנע מהרכבת עדשות המגע כשאתם מתקלחים או מתרחצים וכשאתם שוחים.

 

צרו איתנו קשר עוד היום – אופטיקאי בתל אביב.

כתוב/כתבי תגובה