איך מעלים את כמות הלייקים באינסטגרם?

איך מעלים את כמות הלייקים באינסטגרם?

הקמתם עמוד אינסטגרם עסקי או אישי ואתם רוצים להתחיל להניע אותו ולצבור לייקים? או שאולי העמוד שלכם לא מתקדם ואתם מחפשים דרכים לשפר את כמות העוקבים? ובכן, ריכזנו בעבורכם כמה טיפים שיוכלו לסייע.

להקפיץ את פרופיל האינסטגרם

כמות עוקבים גדולה באינסטגרם מסייעת לכם להגדיל את החשיפה, ולכן זה לא מפתיע שרבים מבקשים למצוא דרכים יצירתיות להגדיל את כמות העוקבים ולצבור כמה שיותר מעורבות בתכנים שהם מעלים לרשת. לייקים באינסטגרם יעלו את הפופולריות של הפרופיל שלכם, כשניתן לעשות זאת כמה דרכים שונות, ובין היתר גם להשתמש בפיצ'רים חדשים של הרשת החברתית. אם אתם בתחילת הדרך או מבקשים לתת לפרופיל שלכם בוסט קטן, טוב לדעת שניתן לרכוש לייקים לפרופיל האינסטגרם שלכם, אך שימו לב שיש לעשות זאת באופן מושכל, ורק דרך חברות שמתמחות בכך ומספקות לכם לייקים איכותיים.

5 שיטות להעלות את כמות הלייקים בפרופיל שלכם:

  1. פרסמו בעקביות. אם בחודש אחד פרסמתם מידי יום, אבל בחודש שלאחר מכן לא פרסמתם בכלל, אתם למעשה פוגעים בחשיפה שלכם. חשוב לשמור על עקביות בכל הנוגע לתכנים, ולהעלות תוכן באופן מסודר. עשו לכם גאנט מאורגן עם דדליינים ריאליים שאתם יכולים לעמוד בהם, למשל 2 פוסטים בשבוע, וסטוריז מידי יום או יומיים. כמו כן, היו פעילים והגיבו בפוסטים של אחרים. תוכלו לשלב גם את המשימה הזו בגאנט שלכם.
  2. תוכן עם ערך. האם כל תוכן שאתם מעלים, או לפחות מרבית התכנים, אכן מספקים ערך לעוקבים שלכם? ככל שהתוכן יהיה יותר מעניין, ויותר ממוקד לקהל היעד, כך תוכלו ליהנות מכמות גדולה יותר של לייקים אותנטיים. אנשים ירצו לעקוב אחרי פרופילים שמספקים לעוקבים ערך מוסף, אלה יכולים להיות טיפים בתחום שבו אתם עוסקים, רעיונות מעוררי השראה או אפילו לייבים בנושאים שמעניינים את מרבית העוקבים.
  3. העלו תכנים שמעודדים מעורבות. מה זה אומר? ובכן, אם תעלו תכנים שכוללים שאלות, או הנעה לפעולה, תוכלו לייצר מעורבות (הכוונה היא שהגולשים יגיבו לפוסטים שלכם, כך הפרסומים לא יישארו יתומים). מעורבות בהחלט עשויה להגדיל את החשיפה של העמוד שלכם, ולתייג אתכם כפרופיל פופולארי ואיכותי.
  4. השתמשו בכל הפיצ'רים שהרשת החברתית מציעה לכם, לרבות סטורי, IGTV ולייבים. זה מעודד חשיפה ואף יכול לסייע לכם להגיע לקהלים חדשים.
  5. שימוש בהאשתגים. כדאי לבצע מחקר האשתגים מעמיק, ולהבין אילו האשתגים יכולים להועיל לכם ולסייע לכם להגדיל את כמות העוקבים של העמוד. בתור התחלה, אולי עדיף יהיה לבחור בהאשתגים קטנים, כך שהפוסט שלכם לא ייעלם בפיד כל כך מהר.

לסיכום

יש מספר מגוון של דרכים להעלות את כמות הלייקים באינסטגרם, ובהחלט כדאי להשתמש בכל הדרכים הללו ולהבין מה עובד לכם יותר ומה פחות. אינטסגרם היא רשת נהדרת לקידום עסקי ואישי, וכדאי להשתמש בה בחוכמה.

כתוב/כתבי תגובה