סיגריות אלקטרוניות – שדרגו לכם את איכות החיים

איך תדעו שהנוזל לסיגריה האלקטרונית שלכם לא מסכנות את הבריאות?

אם אתם מעשנים שנים רבות סיגריות, ייתכנו נזקים חמורים לריאות, הקול נעשה צרוד וכמובן שהן מפיצות ריח לא נעים. כיום קיימות אופציות מעולות לכל מי שרוצה להיגמל מההרגל המגונה הזה, כאשר הכוונה היא לסיגריה אלקטרונית. כאן נכתוב כיצד סיגריה אלקטרונית משדרגת לכם את החיים?

כבר אין יותר עשן

בניגוד לסיגריות רגילות, הסיגריה האלקטרונית איננה מפיצה עשן, הריח הוא עדין, ויש לרכוש נוזלים למילוי סיגריות אלקטרוניות. רצוי לדעת כי מדובר גם בהנאה רבה, יש נוזלים בלא מעט טעמים. כאשר אתם מעשנים סיגריות, אתם גם מכורים לניקוטין, חומר המזיק לבריאות. אתם שואפים את העשן עמוק עמוק פנימה לריאות. באופן כללי, שאיפה של עשן מהווה סיכון בריאותי.

איוד עדיף על עשן סיגריות

היתרון המשמעותי של סיגריה אלקטרונית נעוץ בעובדה שאין בה כלל טבק, ועדיין מחקרים לא הוכיחו כי אידוי מזיק לבריאות. אנשים הדואגים לבריאותם, יפחיתו את הנזק העלול להיגרם להם, בסיגריה האלקטרונית כלל אין חומרים המהווים סיכון, והן גם טובות יותר מכל תחליפי הניקוטין אותם ניתן לרכוש בבתי מרקחת.

הפסקת עישון סיגריות מצילה חיים

מידי שנה מתים בכל רחבי העולם מיליוני אנשים אשר חלו בסרטן הריאות. הם כמובן מכבידים על המערכת הבריאותית, שכן יש להשקיע משאבים רבים בחולים. לעומת זאת, אם לא נעשה שימוש בטבק או נפחית את צריכתו, בהחלט ניתן להציל את חייהם של רבים.

בלי חומרים המסכנים את החיים

נכון לומר כי בכל רחבי העולם יש אנשים המכורים לסיגריות, שום הסבר לגבי הסיכון הבריאותי לא יועיל להם, וזה כולל גם את ההזהרות הכתובות על החפיסה. סיגריות אלקטרוניות מסייעות להיגמל מעישון, כיף לעשן אותן, אמנם יש בהן ניקוטין, אך שום חומרים מסוכנים אחרים. 

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מדוע חשוב לטפל במצב של קטרקט?
קטרקט הוא עכירות של העדשה הטבעית בתוך העין. ככל שאנו מתבגרים, העדשה שלנו עלולה לאבד את השקיפות שלה...
קרא עוד »
דצמ 22, 2021
כמה זמן תינוק צריך לישון?
מי שחובק תינוק חדש בוודאי מנסה לעשות את הכל כדי שהתינוק יהיה בריא ומאושר, בעוד ששעות השינה של הרך...
קרא עוד »
מאי 08, 2019
איך תבחרו את הסטרפאון שיחדור אליכם חדירה מפנקת
כאשר אנחנו שומעים את המילה "חדירה" - אנחנו בדרך כלל מקשרים אותה לסקס. זה נכון שיש חדירה לפרטיות, או...
קרא עוד »
דצמ 14, 2022