סיגריות אלקטרוניות – שדרגו לכם את איכות החיים

סיגריות אלקטרוניות – שדרגו לכם את איכות החיים

אם אתם מעשנים שנים רבות סיגריות, ייתכנו נזקים חמורים לריאות, הקול נעשה צרוד וכמובן שהן מפיצות ריח לא נעים. כיום קיימות אופציות מעולות לכל מי שרוצה להיגמל מההרגל המגונה הזה, כאשר הכוונה היא לסיגריה אלקטרונית. כאן נכתוב כיצד סיגריה אלקטרונית משדרגת לכם את החיים?

כבר אין יותר עשן

בניגוד לסיגריות רגילות, הסיגריה האלקטרונית איננה מפיצה עשן, הריח הוא עדין, ויש לרכוש נוזלים למילוי סיגריות אלקטרוניות. רצוי לדעת כי מדובר גם בהנאה רבה, יש נוזלים בלא מעט טעמים. כאשר אתם מעשנים סיגריות, אתם גם מכורים לניקוטין, חומר המזיק לבריאות. אתם שואפים את העשן עמוק עמוק פנימה לריאות. באופן כללי, שאיפה של עשן מהווה סיכון בריאותי.

איוד עדיף על עשן סיגריות

היתרון המשמעותי של סיגריה אלקטרונית נעוץ בעובדה שאין בה כלל טבק, ועדיין מחקרים לא הוכיחו כי אידוי מזיק לבריאות. אנשים הדואגים לבריאותם, יפחיתו את הנזק העלול להיגרם להם, בסיגריה האלקטרונית כלל אין חומרים המהווים סיכון, והן גם טובות יותר מכל תחליפי הניקוטין אותם ניתן לרכוש בבתי מרקחת.

הפסקת עישון סיגריות מצילה חיים

מידי שנה מתים בכל רחבי העולם מיליוני אנשים אשר חלו בסרטן הריאות. הם כמובן מכבידים על המערכת הבריאותית, שכן יש להשקיע משאבים רבים בחולים. לעומת זאת, אם לא נעשה שימוש בטבק או נפחית את צריכתו, בהחלט ניתן להציל את חייהם של רבים.

בלי חומרים המסכנים את החיים

נכון לומר כי בכל רחבי העולם יש אנשים המכורים לסיגריות, שום הסבר לגבי הסיכון הבריאותי לא יועיל להם, וזה כולל גם את ההזהרות הכתובות על החפיסה. סיגריות אלקטרוניות מסייעות להיגמל מעישון, כיף לעשן אותן, אמנם יש בהן ניקוטין, אך שום חומרים מסוכנים אחרים. 

כתוב/כתבי תגובה