ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים

ניתוח עפעפיים קוסמטיים הוא הליך שרבים מבצעים אותו והוא פופולרי מאוד בקרב צעירים ומבוגרים בכל העולם. במאמר זה, נרצה לברר כיצד ההליך מתבצע ולאיזה גיל הוא מיועד. ניתוח עפעפיים, לא מה שחשבתם..

ניתוח עפעפיים 

גישתו של עולם הרפואה המתקדם לניתוחי עפעפיים קוסמטיים, מתמקדת בהצערת הפנים, שעפעפיים הם החלק המרכזי בהם. ניתוח עפעפיים מוצלח כולל שחזור והפצת נפח בפנים לצורך השגת מראה צעיר וטבעי. 

בגלל שהסרת רקמות, יכולה לגרום לפעמים למראה מבוגר יותר, בחרו הרופאים המומחים בשיטה אחרת להצרת העפעפיים.

גישה מותאמת אישית 

בקליניקות החדשות לניתוחי עפעפיים, נוקטים בגישה מותאמת אישית לכל מטופל במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר. כך, יוכל כל אחד לבחור איך יראו העפעפיים שלו וכביכול לעצב אותם בעצמו יחד עם הרופא.

ניתוח עפעפיים תחתונים 

ניתוח עפעפיים תחתונים, עשוי לכלול חלוקה מחדש של רפידות שומן בולטות לאזורים חלולים, הידוק וקיפול של שריר העפעפיים כדי ליצור נפח ולהגביר את קווי המתאר של העפעפיים, והזרקת השומן שהוסר מהמטופל סביב העיניים.

ניתוח עפעפיים עושים רק אצל המומחים 

ניתוח עפעפיים (blepharoplasty) הוא ניתוח קוסמטי להסרת עודפי עור או שומן מהעפעפיים. המטרה היא, לשפר עפעפיים הנמצאים עם ברדס, צניחת עור או תיקי עיניים.

לפני שתמשיכו להליך שכזה, ודאו לגבי הסיבות שלכם ומדוע אתם רוצים לעבור ניתוח עפעפיים. זכרו את העלות, את הסיכונים ואת העובדה שלא ניתן להבטיח את התוצאות באופן של 100 אחוז.. 

מומלץ לדון תחילה עם רופא המשפחה או ד"ר אנדרי אופק על התוכניות שלכם. יכול להיות שיש מצב רפואי המשפיע על העפעפיים שלכם או סיבה אחרת שתסביר מדוע הניתוח אינו מתאים לכם בשלב זה וחשוב מאוד לעשות בדיקות אלו.

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תובנות חיוניות לגבי תרגילים מומלצים לכושר
שמירה על כושר עם ציוד ספורט מקצועי היא מסע רב פנים, והכרת התרגילים הנכונים היא מרכיב מרכזי בדרך זו. עם...
קרא עוד »
דצמ 23, 2023
מחיר פונדקאות: כמה עולה פונדקאות?
כל זוג שמבקש להפוך להורים יודע כי תהליך פונדקאות אינו עסק זול וכי המחירים הינם לעיתים גבוהים במיוחד....
קרא עוד »
אוג 01, 2021
כל הסימנים שאתם צריכים גמילה מקנאביס
קנאביס, הידוע גם בשם מריחואנה, צבר פופולריות הן למטרות רפואיות והן למטרות פנאי. עם זאת, שימוש ממושך או...
קרא עוד »
יונ 30, 2023