מזרון לפצעי לחץ – איך זה עובד?

מזרון לפצעי לחץ – איך זה עובד?

אנשים ששוכבים שעות וימים במיטה עלולים לסבול מפצעי לחץ. פצעי לחץ עלולים להיות מאוד מסוכנים עד שהם יכולים לגרום לסכנת חיים ממש.

עבור האנשים הללו, הפתרון היחיד והטוב ביותר הוא מזרון מיוחד המיועד למניעת פצעי לחץ.

כדי להבין איך עובד המזרון נגד פצעי הלחץ, חשוב לדעת מה זה בעצם פצעי לחץ ואיך הם נגרמים.

מה גורם לפצעי לחץ?

פצעי הלחץ הם לא פצעים שנגרמים ממכות או זעזועים שונים. מדובר בפצעים שנוצרים בגלל לחץ הנוצר מהמצב הסטטי המתמשך על אותו אזור קבוע. המצב הסטטי גורם לכך שזרימת הדם באותם אזורים נעשית מואטת יותר או אפילו מופסקת לגמרי. הדבר גורם לכך שהאזור הופך להיות מקום פורה להתפתחות של פצעים. מדובר בפצעים מציקים ומטרידים ואפילו כואבים אך הדבר החמור יותר הוא שפצעי הלחץ הללו אם הם לא יטופלו כמו שצריך, הם עלולים להזדהם ולגרום לבעיות חמורות כמו נמק ואפילו מוות במקרים קיצוניים.

מזרון לפצעי לחץ זה הפתרון

עבור אנשים שנאלצים בשל מצבם הרפואי לשכב במיטה משך שעות וימים ארוכים וזאת ללא כלל תזוזה, חשוב להתאים מזרון מיוחד שימנע את הופעת פצעי הלחץ. מדובר במזרן איכותי במיוחד שמיוצר בטכנולוגיה מיוחדת כאשר השימוש בו תורם מאוד לשמירה על בריאות העור של החולה לפחות בתחום הזה של היווצרות פצעי לחץ.

איפה קונים מזרון לפצעי לחץ?

כדי לקבל מענה מושלם ומזרון שאכן יעניק את המענה המושלם לחולה, חשוב לפנות לחנות שיש לה את כל הציוד ואת כל מה האדם החולה או הסיעודי זקוק לו. 

בחנות כזו יש סיכויים טובים הרבה יותר שתקבלו את המוצר הכי מתאים לכם, לצרכים שלכם ולמען השמירה על הבריאות של יקירכם.

להשיג בטבע החיים >>>

כתוב/כתבי תגובה