נעלי ריצה מומלצות בשנת 2021

נעלי ריצה מומלצות 2021

אם התחלתם לרוץ אתמול או אם אתם רצים כבר שנים, אין זה משנה את העובדה שנעלי הריצה שלכם צריכות להיות מקצועיות, בריאות ומותאמות אליכם. תחום נעלי הריצה הוא תחום מגוון מאוד בעל אפשרויות לא נגמרות. אם אלו הרבה מאוד חברות המתמחות בנעלי ריצה ואם אלו כל מיני שדרוגים והוצאת דגמים משופרים של נעלי ריצה. אז איך בכל זאת בוחרים?

נעלי ריצה – איך מחפשים?

כשאנחנו מדברים על נעליים המותאמות לפעילות ספורטיבית מסוימת, אנו מתכוונים לנעליים אשר כל התכנון שלהן מיועד לאותה פעילות ספציפית.

כשאנחנו מחפשים נעלי ריצה מומלצות , על מה עלינו לשים דגש?

  • משקל הנעל – נעל המיועדת לריצה צריכה לשקול כמה שפחות. על מנת להגיע לביצועים טובים יותר, נחפש אחר הנעל האיכותית והקלה ביותר.
  • אחיזה טובה ברגל – כשאנחנו רצים, הדבר האחרון שצריך לחשוב עליו הוא התנדנדות הרגל בתוך הנעל או החשש לעקם את הקרסול. נעל ריצה צריכה להיות בעלת אחיזה טובה של הרגל והשריית תחושת ביטחון בעת הריצה.
  • סוליה מותאמת – סוליה של נעלי ריצה ונעלי כדורסל תראה ותרגיש שונה. כשאנחנו קונים נעליים המיועדות לריצה עלינו לוודא שאלו אכן נעלי ריצה אשר כל חלק בהן מותאם לריצה.
  • חברה מקצועית ומוכרת – כשמדובר בבריאות שלנו ובביצועים, עלינו לסמוך על ביקורות ומדרגים. לא סתם ישנן חברות הידועות במקצועיותן ובאיכות המוצרים שלהן. אל תחשבו פעמיים וחפשו אחר חברות שיתנו לכם ראש שקט.

אז אילו נעלי ריצה מומלצות?

בלי לחשוב פעמיים – הנעליים העונות על כל הצרכים האישיים שלכם. כמובן שישנן בשוק כמה חברות מאוד ידועות באיכות הלא מתפשרת של נעלי הריצה שלהן. לכן אין נעליים ספציפיות עליהן נוכל להמליץ אלא על חברות מוכרות המתמחות בנעלי ריצה ברוקס , ריבוק, אדידס ועוד כמה מוכרות שחיפוש קצר בגוגל יתן תוצאות שאפשר לסמוך עליהן.

 

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה וגיניזמוס ואיך מטפלים?
כבר מספר שנים שאת מתקשה לקיים יחסי מין עם בני זוג שהיו לך כתוצאה מכאבים חזקים, אך כעת שהתמסדת והשאיפה...
קרא עוד »
דצמ 11, 2021
פורמולת הרזיה רוצים להיראות מצוין בלי להתאמץ יותר מדי?
פורמולת הרזיה מזמן הפכה להיות הצעקה האחרונה למי שרוצה להוריד ממשקלו בלי להתאמץ. כל אחד וכל אחת רוצים...
קרא עוד »
ינו 01, 2020
טיפול בפוסט טראומה
פחד הוא רגש חשוב שמעורר שינויים בשבריר שניות בגוף, כך שהוא יכול להגן על עצמו מפני סכנה. תגובת "להילחם...
קרא עוד »
פבר 27, 2021