שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים : שאיבת שומן ומתיחת זרועות

שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים

ניתוחים פלסטיים נחשבים כיום להליכים פשוטים ומהירים. רבים מאתנו ממהרים לקפוץ על ההזדמנות לשפר את המראה החיצוני ולהעלים את השומן המיותר או העור הרפוי בזרועות. אם גם אתם מתכוננים לניתוח דומה כדאי לכם לדעת שצפויה לכם תקופת החלמה. היערכות נכונה אל תקופת ההחלמה מצמצמת את הכאבים ואת תחושת אי הנוחות. לבישת שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים מעניקה לאזור את התמיכה הדרושה תוך הפחתת הכאבים. השרוולון חיוני גם לשימור של תוצאות הניתוח כך שלא תוכלו להרשות לעצמכם לוותר עליו.

בשביל מה צריך שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים?

  1. הקלה על כאבים
  2. נוחות
  3. עידוד זרימת דם אל האזור
  4. שימור תוצאות הניתוח

שרוולון לזרועות לאחר ניתוח מפעיל לחץ מדויק על הזרועות ומקבע כך את תוצאות הניתוח. הרופאים בעצמם ממליצים על לבישת שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים לטובת מניעת עיוותים של העור. חשוב לציין שלמרות הלחץ הקל שהשרוולון מפעיל על האזור השימוש בו אינו מלווה בכאב או תחושת אי נוחות. שרוולון לזרועות מומלץ לאחר ניתוחי שאיבת שומן ומתיחת עור.

איך נראה השרוולון?

לאחר ניתוח זרועות ההמלצה היא על שרוולן שמגיע על מתחת למרפק. הבד ממנו עשוי השרלוולן ושאר בגדי לחץ לאחר ניתוח הוא דק, היפרואלרגני, נושם ונעים למגע. אפשר יהיה להסתיר בקלות את השרוולן מתחת לחולצה עם שרוולים ארוכים. הבד מנדף זיעה ונושם כך שתחושת הנוחות שלכם לא תיפגע. למניעת זיהומים יש להקפיד לכבס את השרוולון בכביסה ידנית אחת למספר ימים. הקפידו על כביסה ידנית לשימור של צורת השרוולן.

לבישת ביגוד מותאם לאחר ניתוחים מזרזת את תהליכי הריפוי, מפחיתה את הכאבים, משמרת את תוצאות הניתוח ומעודד זרימת שם אל האזור. הסגירה הייחודית של השרוולן מבטיחה נוחות מרבית ואפשרות לשימוש עצמי נטול כאבים.

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פעם אחת ולתמיד – האם ווקס לשיער גורם לנזקים?
היום ניתן למצוא בשוק לא מעט מוצרים שונים המיועדים לעיצוב ולשיקום השיער. העולם המודרני הרבה יותר מודע...
קרא עוד »
יול 01, 2019
קרמים לכף הרגל, מי צריך את זה?
קרמים לרגליים הם סוג של קרם מקומי הנמרח על כפות הרגליים כדי להרטיב, להזין ולרכך את העור. הם משמשים...
קרא עוד »
אפר 30, 2023
קוסמטיקאית
היום ניתן למצוא לא מעט אנשים, אשר בוחרים להגיע לטיפול אצל קוסמטיקאית מקצועית ואמינה שעושה שימוש...
קרא עוד »
ספט 21, 2020