שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים : שאיבת שומן ומתיחת זרועות

שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים

ניתוחים פלסטיים נחשבים כיום להליכים פשוטים ומהירים. רבים מאתנו ממהרים לקפוץ על ההזדמנות לשפר את המראה החיצוני ולהעלים את השומן המיותר או העור הרפוי בזרועות. אם גם אתם מתכוננים לניתוח דומה כדאי לכם לדעת שצפויה לכם תקופת החלמה. היערכות נכונה אל תקופת ההחלמה מצמצמת את הכאבים ואת תחושת אי הנוחות. לבישת שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים מעניקה לאזור את התמיכה הדרושה תוך הפחתת הכאבים. השרוולון חיוני גם לשימור של תוצאות הניתוח כך שלא תוכלו להרשות לעצמכם לוותר עליו.

בשביל מה צריך שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים?

  1. הקלה על כאבים
  2. נוחות
  3. עידוד זרימת דם אל האזור
  4. שימור תוצאות הניתוח

שרוולון לזרועות לאחר ניתוח מפעיל לחץ מדויק על הזרועות ומקבע כך את תוצאות הניתוח. הרופאים בעצמם ממליצים על לבישת שרוולון לזרועות לאחר ניתוחים לטובת מניעת עיוותים של העור. חשוב לציין שלמרות הלחץ הקל שהשרוולון מפעיל על האזור השימוש בו אינו מלווה בכאב או תחושת אי נוחות. שרוולון לזרועות מומלץ לאחר ניתוחי שאיבת שומן ומתיחת עור.

איך נראה השרוולון?

לאחר ניתוח זרועות ההמלצה היא על שרוולן שמגיע על מתחת למרפק. הבד ממנו עשוי השרלוולן ושאר בגדי לחץ לאחר ניתוח הוא דק, היפרואלרגני, נושם ונעים למגע. אפשר יהיה להסתיר בקלות את השרוולן מתחת לחולצה עם שרוולים ארוכים. הבד מנדף זיעה ונושם כך שתחושת הנוחות שלכם לא תיפגע. למניעת זיהומים יש להקפיד לכבס את השרוולון בכביסה ידנית אחת למספר ימים. הקפידו על כביסה ידנית לשימור של צורת השרוולן.

לבישת ביגוד מותאם לאחר ניתוחים מזרזת את תהליכי הריפוי, מפחיתה את הכאבים, משמרת את תוצאות הניתוח ומעודד זרימת שם אל האזור. הסגירה הייחודית של השרוולן מבטיחה נוחות מרבית ואפשרות לשימוש עצמי נטול כאבים.

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
המדריך לבחירת כרית הנקה
הנקה היא חלק חשוב בהתפתחות התינוק ומספקת לו רכיבים תזונתיים ונוגדנים חיוניים שעוזרים להגן עליו מפני...
קרא עוד »
פבר 15, 2023
טונוס שרירים גבוה – מה זה וכיצד זה משפיע על התינוק
הורים לתינוקות קטנים, חוששים לא פעם ובצדק, שהילד שלהם יחלה במחלות שונות או יתמודד עם קשיים ומומים...
קרא עוד »
מאי 08, 2022
מה תפקידה של חומצה פולית
חומצה פולית, היא ויטמין מקבוצת ויטמין B, והיא נחשבת לאחד הויטמינים החשובים ביותר לאדם ובפרט בקרב נשים...
קרא עוד »
נוב 19, 2020