טיפולים אסתטיים לגברים

תעשיית האסתטיקה נשלטת באופן מסורתי על ידי נשים, אבל זה משתנה ככל שיותר גברים נכנסים למשחק. גברים מתחילים להתעניין בבוטוקס, חומרי מילוי וטיפולים אחרים כדי להיראות צעירים יותר. הפנים הגבריות הפכו לסמל סטטוס עבור רבים. גברים רוצים להיות עם הקרדשיאנס, בראד פיט או ריאן גוסלינג ולא רוצים להיראות כמו הסבים שלהם שסולקו מהעסק המשפחתי בגלל שהם נראים זקנים מדי. אז מה הגברים האלה עושים? הם מקבלים בוטוקס, חומרי מילוי, טיפולי פנים ואפילו ניתוחי אף כדי להעניק להם את המראה הצעיר שהם מחפשים. גברים מצליחים מעוניינות לקבל פנים ומראה "צעירים", בדיוק כמו נשים. גברים מתחילים לראות בניתוחים פלסטיים אפשרות מעשית גם עבורם, וזה משהו שלא נראה בעבר. בגיליון בריאות הגברים של מלפני עשור היה צילום עם חמישה גברים שעברו הליכים קוסמטיים על מנת להיראות צעירים ו"סקסיים" יותר. זה היה שינוי חסר תקדים בתעשייה מכיוון שגברים נמנעו באופן מסורתי מניתוחים פלסטיים כי הם ראו בכך נשיות . 

טיפוח הגברים נמצא במגמת עלייה. גברים מחפשים דרכים להיראות אטרקטיביים יותר, וחשוב מכך, להרגיש טוב יותר עם עצמם. העלייה בשוק היופי הגברי הובילה לעליית הטיפוח של הגברים, וגברים רבים מתחילים לשים לב יותר למראה החיצוני ולרווחתם. 

הסרת שיער בלייזר היא טיפול פופולרי לגברים שרוצים להפחית את שיער הגוף. טיפולים נוספים הפופולריים בקרב גברים כוללים בוטוקס וחומרי מילוי, המסייעים בקמטים וקמטוטים בפנים. ישנה גם מגמה גוברת של גברים שעושים השתלת שיער על מנת לקבל שיער עבה יותר או מלא יותר.

טיפול אסתטי שצובר פופולריות בשנים האחרונות הוא שימוש בחומרי מילוי עוריים. חומרי מילוי עוריים מוזרקים לפנים על מנת ליצור מראה חלק יותר ולהפחית קמטים סביב העיניים או אזור הפה.

גברים מודעים כעת למראה החיצוני שלהם יותר מאי פעם. הם גם מוכנים יותר להשקיע בטיפולי יופי ולדאוג לעצמם. עם זאת, לעתים קרובות הם לא יודעים איך להתחיל או מה הטיפולים הטובים ביותר עבורם.

לפרטים על טיפולי אסתטיקה לגברים >>>

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
טיפולי פוריות בדיקור סיני
עלייתם של טיפולי הפוריות היא נושא מרכזי בתקשורת כבר מספר שנים. הרעיון של טיפולי פוריות אינו חדש – הוא...
קרא עוד »
יול 26, 2022
צמחי מרפא – למה אנשים עדיין לא מאמינים בזה
צמחי מרפא הם שם כולל לצמחים שנמצאו בעל ערך מועיל ומרפא. צמחי מרפא הם חלק מחיינו מאז ימי הפרה-היסטוריה....
קרא עוד »
ינו 28, 2020
כדורי דיאטה בהתאמה אישית לנמצאים בתהליכי הרזיה
המזון שגורם לנו להיות יותר שמנים מבוסס על 2 מרכיבים עיקריים. הראשון משפיע במישרין, והוא כמובן השומן...
קרא עוד »
ינו 21, 2020