משקה מי חלבון – טיפים לשימוש

משקה מי חלבון

עובדים במשרה מלאה ומתכננים לערוך אימונים לאחר יום עבודה? כיוון שלחלבון יש משקל בלתי נפרד מתהליך שגרת האימונים שלכם, חשוב לצרוך אותו באופן קבוע כדי לשמור על חילוף חומרים תקין, לעודד ירידה במשקל, למנוע הרגשת רעב וכן כמובן גם לשמור על מסת השריר במקביל להורדת מסת השומן בגוף. ניתן למצוא חלבון בשלל מאכלים ומנות מחיי היומיום שלנו כמו חלב, ביצים, יוגורטים, עוף, ודגים – אך לא תמיד יש את הזמן והחשק לאכול ארוחה עשירה בחלבון לפני כל אימון.

אז מה אפשר לעשות כדי להקפיד על צריכת חלבון נאותה במקביל לשגרת אימונים גבוהה? פשוט צורכים משקה מי חלבון שזמינים תמיד בכל מקום ובכל מצב.

מהו משקה מי חלבון?

מדובר על משקה המבוסס על חלבון, שזהו למעשה משקה המחליף את שייק החלבונים המסורתי שלרובנו אין זמן להכין בכל בוקר בשגרת היום העמוסה והלחוצה. בכדי לשמור על כמויות חלבון גבוהות וחיוניות במשקה שצורכים, חשוב לוודא כי הוא מכיל לפחות 20 גרם חלבון וכן מכיל את כל חומצות האמינו החיוניות להעלאת האנרגיה ושיפור ביצועי האימון.

מתי כדאי לצרוך משקה מי חלבון?

כיוון שחלבון מסייע לבנות את מסת השריר ומעניק אנרגיה במהלך האימון, כדאי לצרוך משקה מי חלבון לפני ובמהלך האימון כך שהשפעת החלבון תישאר בגוף גם לאחר האימון. כיוון שמנות ומאכלים עשירים בחלבון אינם מאפשרים את צריכתם במהלך האימון, משקה המבוסס על חלבון יאפשר לצרוך כמות מספיקה של חלבון כדי למקסם את ביצועי המתאמן.

קנו בוסטר לאימון >>>

היכן ניתן לרכוש משקאות מי חלבון?

רכישה של משקאות המבוססים על מי גבינה וחלבון בכמויות נכונות אפשרית דרך חנויות ספורט מקצועיות, ובפרט כאלו המתמחות בשיווק ומכירה של תוספי תזונה איכותיים לספורטאים.

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עורך דין נזיקין: ייצוג לנפגעי תאונות ורשלנות רפואית
עורך דין נזיקין הוא עורך דין המתמחה בתביעות הנוגעות לפגיעה גופנית, נזק לרכוש ומוות בעוולה. עורכי דין...
קרא עוד »
ספט 16, 2022
הסרת קעקועים
אם גם אתם עשיתם בעבר קעקוע,  אולי אהבתם אותו בזמן שעשיתם אותו, ואולי הוא ליווה איתכם הרבה שנים,...
קרא עוד »
פבר 03, 2020
פיסול אף ללא ניתוח, איך זה עובד?
השאיפה לאף מעוצב בצורה מושלמת היא מרדף נצחי. בעבר, השגת אסתטיקת האף הרצויה הצריכה פרוצדורות...
קרא עוד »
יול 11, 2023