חגיגת יום הולדת ביתית בצל הקורונה

חגיגת יום הולדת ביתית בצל הקורונה

חגיגות יום הולדת לרוב מלוות בבלונים, קישוטים וחברים טובים שעוטפים את חוגג יום ההולדת באהבה. אך השנה, בשל התפרצות נגיף קורונה בישראל, חגיגות יום ההולדת מקבלות תפנית, ולו כי לא ניתן להתקהל ולא ניתן לחגוג באופן שאנו מכירים. מה עושים בימים בהם המסעדות סגורות, אין אפשרות להשתתף בפעילות חווייתית ולא ניתן לצאת מן הבית? ובכן, יש לנו כמה רעיונות לחגיגת יום הולדת ביתית בצל הקורונה.

לפתוח את הבוקר בחיוך

בין אם מדובר ביום הולדת של בן הזוג של הילדים, מוטב להתחיל את היום בחיוך, ולדאוג שחוגג יום ההולדת יתעורר לבית מקושט ועשיר בהפתעות. ניתן להזמין פלטת פירות מרהיבה, עוגת יום הולדת בעיצוב אישי ואפילו סידור בלונים ייחודי. כמו כן, תוכלו להכין עבור חוגג יום ההולדת ארוחת בוקר מיוחדת הכוללת לחמים טריים, מטבלים תוצרת בית, גבינות ועוד.

פעילות בין כתלי הבית

נכון, אין אפשרות לצאת מן הבתים, ועל כן פעילויות כמו לייזר טאג, חדרי בריחה או בילוי בספא אינן רלוונטיות. אבל מה כן תוכלו לעשות? ובכן, אם ההר לא בא אל מוחמד – מוחמד יגיע אל ההר. מה זה אומר? זה אומר שתוכלו ליצור את הפעילות הרצויה בתוך הבית, כשניתן לבנות חדר בריחה מדליק ומלא בחידות, להפוך את חדר האמבטיה לספא מפנק ואפילו לגרום לחצר להיראות כמו מסלול הנינג'ה.

עם מעט יצירתיות, תוכלו להעניק לבית את האווירה הרצויה, ולחגוג באופן ייחודי ויצירתי. ברשת תמצאו מגוון רחב של דוגמאות ורעיונות לפעילות ביתית, לרבות הסברים והשראה לבניית חדרי בריחה ביתיים.

מתנות? אפשר ואף רצוי!

למרות שרוב החנויות סגורות, עדיין תוכלו להזמין מתנות ייחודיות באמצעות הרשת, ולקבל את החבילות עד לפתח הבית. מומלץ לבצע את ההזמנה כשבועיים לפני, ולו כדי לוודא שהמתנה תגיע בזמן, ותוכלו להעניק אותה לחוגג יום ההולדת (בררו מראש את זמני המשלוחים). ההיצע רחב ומגוון, ובהחלט ניתן להזמין מתנות מסוגים שונים, החל מגאדג'טים, דרך משחקים ועד לפריטים שימושיים.

שנסכם?

בהחלט ניתן לחגוג יום הולדת בצל הקורונה, ועם קצת יצירתיות, תוכלו להפוך את החגיגה להפקה של ממש. מזל טוב!

כתוב/כתבי תגובה