אירוח חלבי או אירוח בשרי? יתרונות וחסרונות

אירוח חלבי או אירוח בשרי? יתרונות וחסרונות

כאשר מתכננים אירוע קרוב, בין אם אירוע עסקי, חגיגה משפחתית או אירוח ביתי של המכרים עולה השאלה אילו מטעמים להגיש באירוע. באירועים כשרים סוגי מנות האירוח מתחלקות לשני סוגים, אירוח חלבי או בשרי כמו שאפשר למצוא באתר https://www.canapes.co.il/.

אירוח בשרי

הגשת מאכלים בשריים באירוח יכולה להיות פתרון נהדר למגוון אירועים ובמיוחד לאירועי צהריים וערב. מגשי האירוח הבשרי פופולאריים במיוחד בחתונות, אירועים משפחתיים במסעדה ואירועים נוספים בהם ישנה ישיבה ממושכת אל מול מצגת או מסביב לשולחן.

יתרונות האירוח הבשרי

קייטרינג בשרי מאפשר הגשת מגוון רחב של מאכלים והוא נחשב לממלא יותר. הקייטרינג הבשרי נחשב כמתאים לאירועים גדולים במיוחד מכיוון שבאירועים גדולים ניתן להוריד את המחיר למנה כך שמחירו היקר של הקייטרינג הבשרי יורד.

חסרונות הקייטרינג הבשרי

קייטרינג בשרי נחשב לכבד יותר וממלא. באירועים בהם מוגשים מאכלי בשר לרוב יפונה זמן מהאירוע במיוחד לצורך האכילה ומסיבה זו האירוח הבשרי פחות מתאים לאירועים קלילים בהם עושים נטוורקינג או לאירועים בהם מסתובבים בכל מהלך האירוע בין הפינות השונות ומשוחחים עם שאר האורחים.

אירוח חלבי

האירוח החלבי נחשב לפופולארי יותר לאירועים קטנים ולאירועי בוקר וצהריים. קייטרינג חלבי עשיר מאפשר להגיש מנות המתאימות לכלל האורחים וביניהן גם מנות המורכבות מדגים. האירוח החלבי נחשב לזול יותר מין הקייטרינג הבשרי ומאפשר באותו תקציב של אירוע להגיש מאכלים רבים ומגוונים.

יתרונות האירוח החלבי

האירוח החלבי נחשב לקליל בהרבה מהאירוח הבשרי ומאפשר לאורחים גם לשתות קפה עם חלב ולהישאר רעננים במהלך האירוע. בנוסף, האירוח החלבי מאפשר הגשת מאכלים כשרים המכילים דגים לצד מאכלי חלב ואף לאפשר לאורחים הטבעוניים שבאירוע ליהנות ממטעמים ללא מרכיבים מין החי. מגשי האירוח החלבי הינם פתרון מעולה לאירועים בהם מרכז האירוע איננו האוכל ובנוסף, כאשר מעוניינים ארוחה גדולה וחמה ניתן להגיש מגוון פסטות ותבשילים חלביים וטבעוניים.

חסרונות האירוח החלבי

לאירוח החלבי גם כמה חסרונות. ראשית, ישנם אנשים רבים אשר אלרגיים ללקטוז שהינו בין המרכיבים של מאכלי החלב ומסיבה זו יוכלו ליהנות רק מחלק מין המאכלים.

כתוב/כתבי תגובה