5 טיפים לבחירת אוכל לכלבים

5 טיפים לבחירת אוכל לכלבים

אוכל טוב לכלב שלכם הוא תנאי בסיסי לאיכות חיים שלו ושלכם. הבה ונמנה חמישה טיפים שיעזרו לכם לבחור את המזון האיכותי והטוב לכלב שלכם.

כך תבחרו אוכל לכלבים

  1. הכירו את הכלב שלכם. כיצד הוא מוגדר מבחינת גיל, גזע ומצב בריאותי. האם יש לו בעיות בריאות מסוימות? נטייה לפתח מחלות? רק מי שיודע את צרכי כלבו יכול להמשיך הלאה ולהתאים לו את המזון שיהיה לו טוב ומתאים.
  2. האם יש לכלב שלכם צורך מיוחד? אולי הוא סובל מאלרגיה? רגישות למרכיב מסוים? אולי הוא מעדיף טעמים ספציפיים של מזון? חשוב מאוד לדייק את הפרטים הללו כדי לאתר את המזון שאכן מתאים ועונה על הצרכים של הכלב שלכם.
  3. כדאי לדעת שיש מבחר עצום של אוכל לכלבים. אולי המבחר הזה מאפשר לכל אחד לאתר את המזון הכי נכון ומתאים. אבל לפני הבחירה המבחר הזה מאתגר מאוד. כי איך נדע מה מהכול באמת טוב? מנין נהיה בטוחים בוודאות שהמזון המסוים הוא זה שיענה על הצרכים של הכלב? במהלך הבחירה יהיה עליכם לזכור כי לא מדובר בהחלטה חד פעמית בחנות החיות. אלא בתהליך של בחירה שכולל ניסוי מוצרים שונים.
  4. כדי להכיר מוצר מקרוב ולוודא שהוא טוב לכלב ומועיל לו, נכון להתנסות בכמות קטנה. כאן ניתן ליהנות מהתועלת שיש במארזים קטנים שמאפשרים לכם לתת לכלב לטעום ולראות מספר ימים את התגובה שלו למזון החדש. זו אינדיקציה נהדרת.
  5. תמיד חשוב לעיין ברשימת הרכיבים של המוצר. לא כדאי לבחור מוצר בלי לוודא שהוא מכיל את המרכיבים הנחוצים לכלב שלכם, וכי אין בו נוכחות למרכיבים שאינם צריכים להיום שם.

בחרו חכם וטוב את Orijen מזון לכלבים שלכם !

כתוב/כתבי תגובה