שאיבת שומן בבטן

שאיבת שומן בבטן

המראה החיצוני חשוב להרבה מאוד אנשים. הוא משפיע על מצב הרוח, על הבריאות, על הצלחה בקרב בני או בנות המין השני, וכן הוא כשהוא לא מוצא חן בעיני עצמינו הוא גורם למצב רוח רע. כאשר אנחנו מרגישים כבדים ונפוחים, כאשר אנחנו שמים לב שיש לנו שומן מיותר בגוף ובעיקר בבטן :הרגשה שלנו אינה תמיד טובה.

שאיבת שומן בבטן יכולה לשנות את ההרגשה הזאת בעיקר אם אתם שמים לב שאינכם מצליחים להוריד את השומן המיותר שנמצא בגוף בעיקר באזור הבטן, המותן, צידי המותניים ובשאר אזורים בגוף.

 

אבל כיצד ב מבצעים את הפרוצדורה?

שאיבת שומן בבטן מתחילה עם פנייה אל המומחים ולאחר מכן תשאול ואבחון המטופל אודות הרגלי האכילה שלו, מצבו הבריאותי, הרגלי התזונה שלו וכולי. לאחר מכן מתאימים המומחים שהם רופאים כירורגים את שיטת שאיבת השומן הנכונה ביותר למטופל על פי בריאות, משקל, גיל ושאר אלמנטים שעוזרים להתאים את השיטה הנכונה ביותר.

כיום יש שאלות מרכזיות לביצוע שאיבת שומן בטני, כאשר הראשונה שאיבת שומן באמצעות מכשירים ידניים וטכנולוגיות מתקדמות שנועד להסיר רקמות שומן ולמתוח את העור.

השיטה השנייה מתייחסת למתיחת הבטן על ידי הסרה של רקמות שומניות ולאחר מכן מתיחת העור כך שהוא יראה הרבה יותר מתוח.  שיטה כזאת מתאימה לבני 40 ומעלה ומטה שעורם עדיין גמיש.

לבסוף ישנה הצרת היקפים ושאיבת שומן המתאימה לאנשים שסובלים מעודף משקל.  השיטות השונות יכולות להתבצע גם באמצעות לייזר וגם באמצעות מכשירים ידני.

כדי לבצע התאמה של השיטה הנכונה ביותר עבורכם חשוב לפנות כבר עכשיו אל קליניקה לניתוחים אסתטיים כדי לדעת באמצעות המומחים איזה שיטה תתאים לכם מכל.

 

לחצו כאן לקבלת מידע על בטן שטוחה.

כתוב/כתבי תגובה