איך לא להיות ביישן? 5 טיפים מועילים.

איך לא להיות ביישן? 5 טיפים מועילים.

זה משהו שאפשר לתקן.

ביישנות אומנם היא תכונת אופי אבל אין הדבר אומר שזה לא בר שיפור או שינוי בהדרגה מסויימת. במאמר הבא הבאנו עבורכם 5 טיפים שיועילו לכם להתגבר על הפחד ולהיות פחות ביישנים.

 

  • תהיו כנים.

 

תהיו אתם עצמכם ואל תנסו להתנסח כמו מישהו אחר. ברגע שאנחנו מבינים שיכולות הביטוי שלנו טובות למרות הביישנות המילים יוצאות הרבה יותר בקלות והביישנות יורדת אוטומטית כאשר אנו מבינים שאין כלל בעיה בדיבור שלנו.

 

  • לנשום עמוק ולא להתרגש.

 

אם אתם מדברים עם מישהו שקצת מלחיץ אתכם או שאתם לא מרגישים איתו הכי בנוח או פתוח במיוחד כמו למשל הבוס בעבודה או משהו בסגנון הדבר יכול להוביל לביישנות גבוהה מהרגיל. לכן כאשר אנו עומדים לדבר בפני אדם כזה יהיה יותר קל לדבר איתו בנוח אם ננשום ונירגע ובכך הביישנות תופחת משמעותית.

 

  • לחייך

 

חיוך גדול ורחב על הפנים לפני ותוך כדי הדיבור יכול להקהל רבות על תחושת הביישנות להפיג את המתח ולשבור מעט את הקרח במידה וקיים. 

 

  • להיות רגועים.

 

להכניס לנו לראש היטב היטב שכולנו בני אדם ולא צריך להתרגש מאף אחד כאשר אנו משוחחים חשוב תמיד לדבר ברוגע ובשלווה. מעבר לעובדה שדיבור בצורה רגוע מקנה קשב ותשומת לב מירבית מצד האדם המקשיב, הדבר יכול להפחית בצורה רבה את תחושת הביישנות שאנו חווים. למידע עבור טיפול בבישנות

 

  • אימון ותירגול.

 

 

כמו בהמון תחומים כאשר אנו רוצים לשפר אצלנו דבר מסויים שיטה נהדרת להגיע לתוצאה הרצויה היא בעזרת תרגול ואימון. נסו לפתח שיחות חולין עם העוברים והשבים ברחוב, בתחנת הרכבת או בסביבת העבודה. כאשר נתאמן על התקשורת הבין אישית שלנו הביישנות תרד.

להמשך קריאה היכנסו לאתר http://adishnider.co.il/

כתוב/כתבי תגובה