חיטוי משרדים – ממה אתם צריכים לחשוש

חיטוי משרדים – ממה אתם צריכים לחשוש

גם בימים בהם מגפת הקורונה נראית כמו זיכרון רחוק, משרדים העוסקים בקבלת קהל נחשפים ללא הרף לשלל אנשים במצבים שונים – זיעה לכלוך, חיידקים וגם מחלות שונות, נכנסות אליכם למשרד ביחד עם הלקוחות. אז איך מתמודדים?

חומרי חיטוי בשירות הבריאות שלכם

חומר החיטוי המשמש לחיטוי משטחים וגם חיטוי משרדים נגד וירוס הקורונה הוא למעשה חומר חיטוי יעיל וחזק, המאפשר השמדה יעילה של כ 99% מכלל החיידקים, הנגיפים ומזהמים אחרים, שנמצאים על משטחים שונים ברחבי המשרד. לא רק אחרי מגפת בריאות עולמית, אלא יום יום –

אחרי שעשרות ואף מאות לקוחות ביקרו אצלכם במשרד, השתעלו על מסך המחשב שלכם, גירדו את האף ואז נגעו בשולחנות ואולי גם נגעו במקומות שונים בגוף, לפני שחתמו עם העט שלכם על מסמך חשוב.

איך מחטאים את המשרד?

חיטוי משרדים מתבצע כאמור בעזרת חומר חיטוי חזק, שיכול להשמיד את רוב האורגניזמים המסוכנים שמגיעים למשרד שלכם יחד עם הלקוחות.
החיטוי נעשה בהתזה, כדי להגיע לכל נקודה אפשרית ברחבי המשרד – שולחנות, משטחי עבודה, פתחי אוורור, מדפים, רהיטים, כסאות, מחשבים, ציוד היקפי וכל מה שיכול לאחר חיידקים, או נגיפים וגם ידיות של דלתות, מעקות, ויטרינות, רצפות ואפילו שטיחים.

לאחר שהוא מסיים לפעול את פעולתו, חומר החיטוי מתנדף, מתאדה ואינו משאיר באוויר שאריות, או ריחות לא נעימים.

 

חשוב מאוד לחטא אם:

  • אחד מהעובדים התברר כחולה במחלה מידבקת
  • אדם שהגיע מחו"ל, טרם עבר בידוד וטרם נבדק לקורונה
  • לקוח שנכנס למשרד וזוהה כחולה

 

לסיכום, חיטוי משרדים הוא הפעולה שאתם חייבים לעצמכם, לעובדים שלכם וללקוחות – שרק רוצים לשמור על הבריאות שלהם. כדי להבטיח שאתם מנהלים משרד נקי ובריא – התקשרו עוד היום לחברת קלירונה להזמין חיטוי למשרד.

כתוב/כתבי תגובה