אילו ניתוחים פלסטיים מסוכנים ולמה

ניתוחים פלסטיים

בכל הנוגע ליופי ואסתטיקה, נראה שהקדמה והטכנולוגיה המתקדמת הפכו את היכולת לבצע ניתוחים פלסטיים לנגישה וקלה יותר, תוך שכיום לא חסרות קליניקות ומרפאות המציעות שלל ניתוחים פלסטיים ללא סיכון כמו גם פרוצדורות רפואיות שנחשבות "קלילות" ולא "מסוכנות".  

עם זאת חשוב לדעת כי כל ניתוח או פרוצדורה, בין אם רפואית או אסתטית, מכילה בתוכה סיכון, כאשר כיום ישנם מספר גורמים שעלולים להפוך את הפעולה ללא נעימה, משובשת ואף מסכנת חיים! אז מהן הסכנות וכיצד אפשר לבצע ניתוחים פלסטיים בבטיחות?

אם אתם ניגשים לפגישת ייעוץ והתאמה אצל המומחים בכירורגיה פלסטית – חשוב שתדעו כי מי שמבטיח לכם ניתוחים "ללא סיכונים" או שאינו מציג בפניכם את האמת האיומה והיא כי בניתוחים קיימים סיכונים בריאותיים ואסתטיים, הינו שרלטן ואף רשלן! לכן חשוב לדעת אילו ניתוחים פלסטיים מסוכנים ולמה.

אילו ניתוחים פלסטיים מסוכנים ולמה?

בין אם מדובר בניתוח לשינוי מראה באף , מתיחת פנים, קיצור קיבה, ניתוח למתיחת בטן, עיצוב זרועות, ניתוח עפעפיים ועוד: חשוב לדעת כי כולם כאלה אשר כרוכים בסיכון.

הרדמה מלאה לצורך העניין, הינה פעולה, שלמרות כל המאמצים עלולה לעיתים להיגמר ברע! כמו בשיתוק או במוות של המטופל, וזאת למרות שמקרים כאלה נדירים.

בנוסף,  עיוות של מראה הפנים והגוף, השארת כלי ניתוח בגוף המטופל, זיהומים ותגובות אלרגיות של הגוף – כל אלה ואחרים מסכנים מאד את המטופל. לכן חשוב להכיר את כל הסיכונים וכמובן לבצע שלל ניתוחים ופרוצדורות רפואיות רק אצל המומחים.

כיצד אפשר להקטין סיכונים?

על מנת להקטין את הסיכון לתאונות או נזקים בעת ניתוח פלסטי – יש תמיד לבחור מרפאות וקליניקות בהם רופאים ומנתחים מנוסים. חשוב לפני שאתם נגישים לפרוצדורה כי יבצעו בדיקות מתאימות לפני ניתוח, בדיקות דם, סקירת המצב הרפואי, כמו גם ייעוץ והתאמה מלאה של סוג הניתוח למצבכם הבריאותי.

בנוסף יש להתייעץ עם הרופא לגבי ההתאמה הנכונה ביותר של סוג הניתוח לתנאים של גופכם, כמו גם שהרופא עליו להסביר בפניכם אודות הסכנות בניתוח כמו גם בעת זמני ההתאוששות וההחלמה. בכך תוכלו לבצע ניתוחים פלסטיים בטוחים, ללא נזקים או תאונות.

למידע נוסף בקרו בכתובת https://dr-david.co.il/

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שיטת Bodytite עם אן גורביץ
כיום יש לא מעט נשים אשר מעוניינות לשפר את דימוי הגוף שלהן. הן עושות זאת אם על ידי דיאטה, ניתוחים...
קרא עוד »
נוב 10, 2022
קנאביס רפואי בירושלים – איך אפשר למצוא איפה לקנות?
אחד התחומים הבולטים ביותר בעולם הבריאות בשנים האחרונות, הוא ללא ספק קנאביס רפואי. יותר ויותר גורמים...
קרא עוד »
יול 29, 2021
יתרונות מפתיעים של החזקת רישיון קנאביס רפואי
בעוד שהדרך להשגת רישיון קנאביס רפואי נתפסת לרוב מבעד לעדשה של מכשולים רגולטוריים והשקעות פיננסיות,...
קרא עוד »
אפר 22, 2024