האם נעלי ריצה נחשבים נעלי נוחות

האם נעלי ריצה נחשבים נעלי נוחות

עם השנים אנחנו יכולים לראות עלייה ניכרת במספר דגמי נעלי הריצה אשר נמכרים בישראל מצד אחד, ומצד שני, אנחנו יכולים לראות עלייה טבעית במספר האנשים שרוכשים ונועלים נעליים כאלה. השאלה היא, מה עושים ברגע שאי אפשר עוד להשתמש בנעליים לצורך ריצה או האם הנעליים יכולות להתאים גם למקרים בהם לא רוצים לרוץ איתן אלא בתור נעלי נוחות.

נעלי ריצה באופן טבעי, מיועדות לשם כך אך אחרי תקופה מסוימת אי אפשר עוד לרוץ איתן, מאחר והסולייה נשחקת ואז כל מגע של הרגל עם המדרכה, יכול לגרום לזעזוע ולתחושת כאב לא נעימה, אשר עלולה לייצר פציעה. אנחנו יכולים לראות את זה בקרב רצי כביש ושטח שלא משתמשים בנעלי ריצה נכונות או שלא מקפידים להחליף נעליים. בדרך כלל יש להחליף נעליים כל 600 ק"מ, פלוס מינוס.

מה עושים עם הנעליים הישנות אחרי שמחליפים אותן ולא רצים איתן עוד? ובכן, הן יכולות בהחלט להפוך לנעליים ליום יום, נעלי נוחות. אנחנו יכולים לראות לא מעט גברים ונשים משתמשים בנעלי ריצה ישנות לצורך עבודה, לצורך הליכה ולצרכים אחרים. הכל שאלה עד כמה הנעל שמורה במצב טוב ועד כמה באמת עוד ניתן להשתמש בה.

צריך לומר, יש גם לא מעט אנשים שקונים מלכתחילה נעלי ריצה בשביל להשתמש בהן על בסיס יומיומי קובע, ולא להשתמש בהן לצורך ריצה. בסופו של דבר, אפשר לרכוש נעלי מותגים ספורט שמשמשים גם לריצה וגם להליכה, נעליים יחסית פשוטות וזולות יותר מנעלי ריצה מקצועיות, ואז ניתן להשתמש בהן ביום יום או לריצות מעת לעת. כמובן שעם הזמן הסולייה תישחק ותיהרס, ככל שנרוץ עם הנעל יותר אז באופן טבעי היא גם תישחק יותר. לכן אנחנו צריכים לקחת בחשבון, אם נחליט לרוץ איתן אז נוכל להשתמש בהן הרבה פחות זמן ממה שאנחנו רוצים.

נקודה אחרונה, אנחנו יכולים למצוא מגוון נעלי ריצה בשלל צבעים וסגנונות אם ניכנס לחנות בגדים אונליין אקסטזי, לכן אם נחליט לקנות נעליים כאלה, באופן טבעי הן יכולות להתאים לנו לאירועים שונים, בהתאם לבגדים שנלבש באותו יום.

כתוב/כתבי תגובה