הרפס באיבר הנשי טיפול

הרפס באיבר הנשי היא מחלה המועברת במגע מיני שעלול לגרום להרפס גניטלי. זה נפוץ מאוד בקרב נשים והוא יכול לגרום לכאב, גירוד ודלקת. חלק מאפשרויות הטיפול בהרפס גניטלי הן קרמים ונרות מקומיים. ישנן גם תרופות שניתן ליטול דרך הפה או להזריק לנרתיק. הרפס היא מחלה המועברת במגע מיני שיכול להשפיע על איברי הרבייה הנשיים. זה נגרם על ידי וירוס הרפס סימפלקס והוא יכול לגרום לפצעים, כאבים וגירודים באזור איברי המין.

אחד הטיפולים הנפוצים ביותר להרפס הוא שימוש בקרם אציקלוביר או בטבליות דרך הפה כדי להפחית כאב ונפיחות. ניתן לרשום קרמים אנטי-ויראליים גם למי שאינם מסוגלים ליטול תרופות דרך הפה בגלל בחילות או הקאות.

חשוב לבחור בטיפול מותאם אישית

הרפס היא מחלה המועברת במגע מיני שיכולה להתפשט באמצעות מגע מיני. זה נגרם על ידי וירוס הרפס סימפלקס, אשר בדרך כלל מועבר מאדם אחד למשנהו באמצעות מגע ישיר בין עור לעור. נגיף ההרפס סימפלקס עלול לגרום להרפס גניטלי ולפצעי קור בפה. סוג הגניטלי של הנגיף עלול לגרום לשלפוחיות ולכיבים כואבים באזור איברי המין, והוא גם יכול להיעלם מעיניו במשך שנים עד שהוא מוביל לתסמינים.

ישנם שני סוגי טיפול בהרפס גניטלי: טיפול תרופתי וניתוח. טיפול תרופתי כולל תרופות אנטי-ויראליות, קרמים או טבליות המסייעות להפחית או להעלים התפרצויות של פצעים לאחר הופעתם. ניתוח כולל הסרת האזור הנגוע או חלקים ממנו, כגון נגע או חלק מצוואר הרחם.

אל תוותרו על בדיקה רפואית

הרפס היא מחלה המועברת במגע מיני הגורמת לשלפוחיות כואבות באיברי המין. זה נגרם על ידי וירוס הרפס סימפלקס, שעלול להוביל להרפס גניטלי. הרפס הוא וירוס המועבר במגע עור לעור. הנגיף נמצא באזור איברי המין ויכול לגרום לשלפוחיות ונגעים כואבים על העור.

 

בקרו בחנות טבע וקבלו טיפול >>>

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כך תתכוננו טוב תוכנית אימון לחצי מרתון
מרחק החצי מרתון הוא משהו שהרבה רצים עושים אותו ולא את המרתון השלם. מקצה מקוצר זה מהווה קרש קפיצה לרצים...
קרא עוד »
מרץ 30, 2021
איך חשוב להתנהל מבחינה בטיחותית באתרי בנייה?
תחום הבנייה בארץ הולך ומתפתח ללא הפסקה. ניתן לראות בכל עיר גדולה בארץ פרויקטים של בנייה שנבנים...
קרא עוד »
יונ 24, 2019
חטיפי חלבון – האם הם תחליף לשייק החלבון
היום ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר בוחרים לרכוש חטיפי חלבון, בתור תחליף לשייק החלבון המפורסם של...
קרא עוד »
דצמ 13, 2018