תרגול היפנובירת'ינג – איך לעשות את זה נכון?

 תרגול היפנובירת'ינג הוא שימוש בהיפנוזה עצמית, הדמיה וטכניקות נשימה כדי לעזור לנשים להתכונן ללידה. זה קיים מאז תחילת שנות ה-70, אבל לאחרונה הוא ראה עלייה בפופולריות בשל הצלחתו לעזור לנשים להתמודד עם כאבי לידה.

התרגול עשוי להועיל עבור אנשים מסוימים, אך לא לכולם. חשוב להתייעץ עם הרופא או המיילדת לפני שמתחילים בהיפנו-לידה שכן זה יכול להקשות על הגוף ולגרום לסיבוכים במהלך ההריון והלידה.

היפנובירת'ינג היא שיטה חלופית ללידה המסייעת לנשים להתמודד עם כאבי לידה על ידי שימוש בהיפנוזה עצמית, הדמיה וטכניקות נשימה. למרות שזה עשוי להיות מועיל עבור אנשים מסוימים, חשוב להתייעץ עם הרופא או המיילדת שלך לפני תחילת היפנוזה מכיוון שיכולות להיות לכך השפעות שליליות על הגוף במהלך ההריון והלידה.

איך משתמשים בו?

מאמר זה מדבר על איך לתרגל היפנובירטינג. הוא כולל גם כמה טיפים וקווים מנחים לתרגול הטוב ביותר של היפנובירטינג.

Hypnobirthing הוא תהליך הכנה ללידה המסייע לנשים להתכונן לצירים וללידה בצורה לא מלחיצה. הוכח כמפחית את הצורך בתרופות נגד כאבים, מקצר את זמן הלידה, מפחית חרדה ומשפר את איכות חוויות הלידה. תרגילי היפנוזה כוללים תרגילי נשימה, טכניקות הדמיה, רישום יומן וטכניקות הרפיה.

Hypnobirthing  הוא תרגול המסייע לנשים בהריון להיכנס ללידה וללדת את התינוקות שלהן ללא שימוש בתרופות או התערבויות רפואיות. זהו תהליך טבעי המאפשר לאם ולתינוק לנוח בנוחות לקראת הלידה.

 Hypnobirthing הוא תרגול המעודד אמהות להכין את גופן ללידה על ידי התמקדות בטכניקות הרפיה, נשימה והדמיה. הוא פותח בתחילת שנות ה-70 על ידי ד"ר ג'יימס פאדימן, שגם ייסד את המכון לפסיכולוגיה טרנספרסונלית עם ד"ר קרל רוג'רס ב-1958.

ישנן דרכים רבות ושונות לתרגל היפנוט וניתן לעשות זאת במגוון מסגרות כמו בבית או במרכז לידה. ישנן גם מיילדות היפנופדיות שהוכשרו במיוחד בשיטה זו של טיפול בלידה.

צרו קשר: www.leidaraka.co.il

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האלמנט הפסיכולוגי בשוק ההון
האלמנט הפסיכולוגי בשוק ההון נחשב לאחד האלמנטים הבולטים והמשפיעים ביותר בעולם המסחר. מדובר לכאורה על...
קרא עוד »
יול 15, 2019
תביעות ביטוח – 4 דגשים שלא הכרתם
הראשית של תביעת הביטוח הינה במצב ביטוח. מצב זה עשוי להיגרם בשל ביצוע תאונת דרכים באשמת הצד שכנגד או...
קרא עוד »
פבר 25, 2020
פרוצדורת עיקור וסירוס חתולי רחוב
לכאורה כאשר אנחנו מדברים על פרוצדורה של עיקור וסירוס אשר וטרינר מבצע אנחנו מדברים על הליך שהוא כואב...
קרא עוד »
דצמ 03, 2018