איך תחדשו את המלתחה בתקציב נמוך?

איך תחדשו את המלתחה בתקציב נמוך?

אחת לכמה חודשים אנחנו מחדשות את המלתחה שלנו, אם זה בשל טרנדים אופנתיים ואם כי הבגדים כבר לא מתאימים. ההוצאות הכרוכות ברכישת פרטי לבוש עשויות להגיע לסכומים די גבוהים, אבל האמת היא שאפשר לחדש את המתחה גם בעלויות נמוכות ובתקציב נמוך. איך תעשו זאת? ריכזנו מספר טיפים ששווים זהב.

להזמין אונליין

לא כולן יודעות כיצד להזמין בגדים אונליין, לא בגלל קושי טכנולוגי, אלא כי לא קל להבין אם הפריט יתאים או לא. הסוד טמון בביקורות ובקריאת מפרט המוצר. שנרחיב? ובכן, אפשר לחפש בגדים באיביי בקלות ובמהירות, ולמצוא פריטים במחירים מאוד נוחים. כדי לוודא שהפריט מתאים לכן, בדקו את מידותיו. הצטיידו בסרט מדידה, ומדדו את גופכן – כך תוכלו לדעת אם הפריט יתאים לכן או לא. דרך נוספת לעשות זאת היא באמצעות ביקורות וחוות דעת של גולשות אחרות – לא רק באתר עצמו, אלא גם בקבוצות הפייסבוק השונות.

מסיבות להחלפת בגדים

הטרנד הזה נפוץ בעיקר באזור גוש דן. המטרה היא לארגן מסיבת החלפת בגדים, כך שכל משתתפת מביאה עמה פריטי לבוש שאינה לובשת. כל אחת מגיעה עם פריטים משלה, מוסרת ומקבלת פריטים חדשים. מה שכן, הבגדים חייבים להיות באיכות טובה ובמצב טוב. למעשה, כך כולן מרוויחות, מצד אחד נפטרות מבגדים ישנים, ומצד שני מרוויחות בגדים חדשים ללא עלות.

לחדש פריטים DIY

אם יש לכן מעט מחדוות היצירה, תוכלו בכמה צעדים פשוטים לשדרג בגד ישן ולהפוך אותו לטרנדי ומיוחד. איך? אפשר לרקום על הבגד, לתפור לו תוספת מעניינת, לשלב בין שני פריטים כך שיהפכו לפריט אחד ועוד.

מבצעים גבירותיי, מבצעים!

בואו נודה באמת: לא כל המבצעים אכן משתלמים. אבל בלא מעט מקרים יש מבצעים שמאוד משתלמים, ומאפשרים לרכוש פריטים איכותיים במחירים נוחים. נסו לכוון את הרכישה שלכן לימי המבצעים, כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף.

בייסיק לפני הכל

הדרך הכי טובה לחסוך בעלויות, זה לרכוש פרטי בייסיק שיתאימו למגוון רחב של אאוטפיטים, ויהיו רלוונטיים גם עוד שנה ושנתיים. איך משדרגים? באמצעות אקססוריז. אם למשל טרנד ההדפסים החייתים מאוד באופנה, תוכלו לרכוש צעיף מנומר (שיעלה לכן פחות מפריט לבוש אחר), ולהתאים אותו לחולצה בגוון שחור או קאמל. בשורה התחתונה, פריטי הבייסיק בגוונים הניטראליים ישמשו אתכן לכמה שנים, ויאפשרו לכן לרכוש פחות פריטי לבוש בעתיד.

 

מה נותר? לראות אילו פריטים ניתן לחדש, מה אפשר למסור ואילו בגדים אתן צריכות – ורק אז, תוכלו להתחיל בחידוש המלתחה. בהצלחה.

כתוב/כתבי תגובה