עורך דין נזיקין: ייצוג לנפגעי תאונות ורשלנות רפואית

עורך דין נזיקין הוא עורך דין המתמחה בתביעות הנוגעות לפגיעה גופנית, נזק לרכוש ומוות בעוולה. עורכי דין אלו ידועים בידע הרב במשפט, בכישורי המשפט ובמשאבים הרבים. למען האמת, הם מטפלים בכל סוגי המקרים בהם הייתה פגיעה כלשהי באדם אחד או יותר.

מטרתם העיקרית של עורכי דין נזיקין היא לדאוג להיבטים המשפטיים הנלווים לפגיעות אישיות ותאונות שניתן היה למנוע אילו הצד הרשלן היה עושה משהו שונה.

תפקידו של עורך דין נזיקין הוא לייצג נפגעים ובני משפחותיהם בתיקים אזרחיים הקשורים בנזקי גוף, רשלנות רפואית, חבות מוצר, פיצויי עובדים ונכות. .

להלן שלושת התחומים המרכזיים בתביעות נזיקין:

  1. פגיעה אישית– האדם שתובע פיצויים מהנתבע עלול היה להיפגע כתוצאה מרשלנות או רשלנות כאשר פגיעות אישיות כמו נזק מוחי או הפרעות עצבים הן הנפוצות ביותר. פגיעה מסוג זה יכולה להיגרם מתאונות דרכים, מוצרים פגומים, תאונות עבודה, תאונות ספורט ותשתיות כושלות.
  2. רשלנות רפואית– כאשר רופא מבצע ניתוח בטעות או לא ממלא אחר כללים בסיסיים במהלך הניתוח כגון מינון או הרדמה הגורמים לסיבוך שניתן למנוע אחרת .
  3. אחריות מוצר – מקום בו מוצר או שירות המיוצר על ידי הנתבע פגום או פוגע באדם.

לסיכום, ישנם מקרים רבים בהם יש צורך בעורך דין נזיקין. ישנם מקרים רבים בהם יש צורך בעורך דין נזיקין. למשל, הפציעות שאדם עלול לסבול עקב רשלנות של אדם אחר או עקב מוצרים פגומים. ישנם גם מקרים בהם מישהו נופל לרשלנות רפואית וכתוצאה מכך נגרם לו נזק בלתי הפיך או הפחתה באיכות החיים.

ככל שהעולם מתחבר יותר ויותר, בתי משפט ברחבי העולם רואים עלייה במקרי נזיקין. זאת תוצאה של יותר תאגידים שרוצים להימנע מאחריות, בכל מקרה שצויין מומלץ להתייעץ עם עורך דין נזיקין כמו לדוגמה עם יניר הראל עורכי דין על מנת להבין מה הן זכויותיכם.

וטרינר כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך שעון מצוקה למבוגרים יכול להציל חיים
שעון מצוקה למבוגרים נחשב למוצר מפותח מאוד אשר מטרתו היא לענות על פונקציות ייחודיות בכל הנוגע לחילוץ,...
קרא עוד »
אוג 16, 2021
חטיפי חלבון טבעוניים – גם בריא וגם דל קלוריות
אם החלטתם לעבור לתזונה טבעונית – בין אם מטעמי מוסר ובין אם מטעמי שמירה על איכות הסביבה – קרוב לוודאי...
קרא עוד »
דצמ 23, 2021
MRI לב, למה זה חשוב 
MRI הלב היא טכניקת הדמיית אולטרסאונד שיכולה לזהות נוכחות של לב ופעולתו ברגע האמת בגוף. הוא משמש לאבחון...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023